Jak Daniel Nekonečný poučil Prima Partičku!

Král samby a dobré nálady v úterý 26. března nečekaně zemřel. Pusťte si, jak se Daniel Nekonečný před třemi lety zapojil do Regionální televize v Prima Partičce – jako nymfomanistický komentátor počasí.
Prima Partička s Nekonečným 1
Prima Partička s Nekonečným 1

reklama

Začneme Detektorem lži, kde zvonek bude Michal a Bohouš s Richardem si to rozdají v tématu daňový úřad. Vtipný sportovní komentátor v podání Igora a Richarda bude zamilovaný do spolumoderátora Michala Novotného. Pár slov – dva instalatéři opravují vodu a potkají v nemocnici lékaře, kde proběhl blackout. Jak to dopadne? Z publika na jeviště zamíří dáma, kterou čeká Vyznání lásky nejen od všech protagonistů Prima Partičky, ale i od Dana Nekonečného.

V dílu nemůžou chybět Blázni. A hádání nemůže dělat nikdo jiný než Richard. Blázni se potkají v letištní hale při cestě na Karibik. Co bude spouštět dělání ptáka, muzikálového herce a mluvení pozpátku?

Závěr patří neuvěřitelné show Dana Nekonečného. To je takový zážitek, ze kterého se Marian bude muset svléknout.

Pusťte si celý díl Prima Partičky s Danem Nekonečným:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Partička 2017 (16)

Těšte se, kdo přijde příště!

Zpěvák Dan Nekonečný zemřel ve věku 52 let 3

Tragická zpráva! Zemřel legendární zpěvák a krrrál samby Dan Nekonečný! Co smutného se mu stalo?

reklama

reklama