Dara Rolins představila nový klip Svítá!

I když se fanoušci těšili na klip k písni Sestry, představila teď Dara Rolins nové video ke skladbě Svítá. Deska ETC se tak tedy o nové klipy jen rozrůstá a fanoušci se už brzy mohou těšit na další. Teď si ale pojďme vychutnat ten nejnovější!
Dara Rolins
Dara Rolins
Youtube

reklama

Úkolem nového klipu Dary Rolins Svítá je přenášet na diváky dobrou náladu a odkazuje na zpěvaččin mužský protějšek, který však není znám. Dara tak obsadila do videa svou dance crew a s těmito dívkami - sestrami to rozjíždí. 

Nic nového na videoklipu neobjevíte, jde o typicky rolinsovský styl letních radostí a životní pohody. I přesto se na všechny dámy dívá jednoduše hezky. Navíc, právě tahle skladba je z celého alba tou nejzdařilejší. 

Album ETC je pro zpěvačku jakési vysvobození a zpověď. Zároveň doufá, že jsou ty nejhorší momenty jejího života již za ní a věří v lepší zítřky. Na desce se objevuje i slovenský rapper Ego, který dodal desce zdravou míru drsnosti. Album také odráží Dařinu lásku vůči všemožným žánrům. ‚‚Ja milujem rap (to mi ver), milujem od ABBY 'Dancing Queen', počúvam electro, R&B, dance, neo soul, folk, reggae, som jazz,‘‘ zpívá v písni Poď sa rozbiť. Z desky je tedy zcela evidentní, že právě hudba je jejím hnacím motorem a největší láskou. Uvidíme, co nám Dara přinese dále. Však i název desky ETC znamená právě "a tak dále".

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama