Dítě na cestě, to je důvod k oslavě. Co když je to ale Vylomenina?

Co kdybyste zjistili, že váš bratranec, dobrý kamarád, čeká dítě? Chtěli byste to rovnou oslavit? Jen pozor, na pozvednutí skleničky je ještě času dost. Podívejte se, co vás čeká v úterý od 21:35 v REPRÍZE Vylomenin.
Vylomeniny
Vylomeniny

reklama

Nic nečekaje vyrazíte s bratrancem do restaurace popovídat o životě. Vše probíhá v klidu, nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo cokoliv stát. Opak je ale pravdou a půvabná slečna vás vyvede z omylu.

Vašeho bratrance čeká role taťky. Že se k tomu nemá? Holt se to bude muset nějak vyřešit a nebude to bezbolestné. Možná to s vámi přijde řešit ještě někdo další. A pěkně rozzuřený!

 

Jaké kousky si na soutěžící a jejich doprovod připravili naši vypečení moderátoři tentokrát? Koukněte na ochutnávku dalšího dílu Vylomenin:

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vylomeniny - 7 - střih

 

Vylomeniny budou ale i trochu netradiční, další oslovený pár jsou totiž lékař z blízké nemocnice a jeho zdravotní sestra, to byste nečekali! Korunu všemu nasadí pátrání po ztraceném zvířátku.

Dívejte se v úterý od 21:35 na Primu!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!