Doležalová, Voříšek, Janotka, Kraus, Šimůnek. České Budějovice viděly Zprávy FTV Prima naživo

Stovky jásajících diváků zaplnily v sobotu českobudějovické náměstí Přemysla Otakara II. Přišly se podívat na živé vysílání zpravodajské hodiny TV Prima z unikátního mobilního studia. Jako tradičně lákal i bohatý doprovodný program, kterým už od 15 hodin provázela Lucie Šilhánová.
Prima jede... za vámi 2015 České Budějovice - Obrázek 12
Prima jede... za vámi 2015 České Budějovice - Obrázek 12
archiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

"Živé vysílání z Budějovic bylo úžasné, přijetí našich diváků a divaček na náměstí bylo skvělé, už se těším až sem s Klárou přijedeme zas," říká moderátor Zpráv FTV Prima Karel Voříšek.

"Mé předpoklady se potvrdily, Jihočeši jsou milí a vřelí lidé a nám tu bylo s nimi fantasticky," dodala Klára Doležalová.

Prima jede... za vámi 2015 České Budějovice - Obrázek 6 Foto:

Divácké zprávy na místě moderoval Tomáš Kraus, VIP zpráv Miroslav Šimůnek a Krimi Michal Janotka, který tak na chvíli opustil domovské Brno. "Budějovičáci nás moc překvapili, na náměstí jich přišlo opravdu hodně, počasí nám báječně vyšlo, a pokud tady budeme s kamionem i příště, moc rád se sem ještě jednou vrátím," dodal Janotka.

Prima jede... za vámi 2015 České Budějovice - Obrázek 16 Foto:

Všichni moderátoři se po skončení vysílání divákům podepisovali v rámci pravidelné večerní autogramiády. Podpisy samozřejmě nešetřili ani v rámci doprovodného programu, v rámci něhož se na pódiu objevili herci seriálu Svatby v Benátkách Dana Verzichová a Ondřej Veselý, muzikálové hvězdy Genny Ciatti a Petr Poláček, Kamila Nývltová či skupina QUEENIE.

Prima jede... za vámi 2015 České Budějovice - Obrázek 17 Foto:

Součástí programu byly i doprovodné akce společností ASEKOL a GENERALI, které jsou partnerem letošní roadshow Prima jede... za vámi.

"V rámci projektu Koruna za kilo si mohou návštěvníci roadshow Prima jede... za vámi i zasoutěžit a zároveň pomoci dobré věci. Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," upřesnila manažerka komunikace Martina Ďaďová.

Prima jede... za vámi 2015 České Budějovice - Obrázek 9 Foto:

"V exkluzivním průzkumu pojišťovny GENERALI se čeští řidiči přiznali k mnoha hříchům, kterých se na silnicích dopouštějí. Dopravní předpisy porušují téměř čtyři pětiny z nich, i když prý ´zcela výjimečně´. V rámci roadshow TV Prima proto pojišťovna Generali zavítala společně s Besipem i do Českých Budějovic a nabídla návštěvníkům možnost vyzkoušet si dopravní nehodu na vlastní kůži a bez následků. Návštěvníci si přišli vyzkoušet náš unikátní simulátor nárazu, který je jediný svého druhu v ČR nebo se mohli vyfotit s maskotem projektu Vymoly.cz. Zároveň se přímo na místě dozvěděli, jak vyhrát Audi A6 našeho šéfa nebo povinné ručení plné výhod,“ řekl mluvčí pojišťovny GENERALI Jiří Cívka.

Prima jede... za vámi 2015 České Budějovice - Obrázek 3 Foto:

Příští sobotu se zpravodajský kamion TV Prima přesune na kolonádu do Poděbrad. V dalších týdnech pak zavítá i do Náchoda, Prahy, Ústí nad Labem, Tábora, Teplic, České Lípy, Písku, Mělníka a Žatce. Letos kamion kotví v celkem patnácti městech.

Prima jede za vámi banner Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama