Doporučujeme! TOP 5 filmových trháků v iPrima Videopůjčovně

V iPrima Videopůjčovně najdete kdykoliv online stovku prvotřídních českých i zahraničních filmů. Snažíme se pro vás pravidelně vybírat ty nejatraktivnější – v HD kvalitě, zcela bez reklam a bez omezeného počtu zhlédnutí. Pro inspiraci jsme vybrali pět snímků, které by vám ve Videopůjčovně neměly uniknout.
iPrima Videopůjčovna - Redakce doporučuje
iPrima Videopůjčovna - Redakce doporučuje

reklama

iPrima Videopůjčovna nabízí přehrávání filmů a předpremiér oblíbených seriálů přes internet, a to v mobilu, tabletu, na PC nebo přes červené tlačítko v HbbTV.

Z pestré nabídky filmů a předpremiér na stránce iPrima Videopůjčovny si vybere každý!

TOP 5 aktuálních filmových trháků v iPrima Videopůjčovně podle redakce iPrima.cz:

1. Escobar

(Thriller, životopisný, krimi)

Poutavě zpracovaný thriller o legendárním narkobaronovi. Pablo Escobar byl brutální zločinec, bezohledný vrah a vládce kokainového impéria. Ve své době byl jeden z nejbohatších lidí planety. A také jeden z nejnebezpečnějších!

Půjčte si film Escobar na 48 hodin:

Escobar: Videopůjčovna
Escobar: Videopůjčovna

Pablo, táta, ochránce chudých, manžel a také pozorný milenec. Jednoho musíte nenávidět, druhého můžete milovat. Dohromady Pablo Escobar, kterému jeho rozporuplnou tvář propůjčil Javier Bardem. Novinářka Virginia Vallejo (Penélope Cruz) poznala nejdříve Pabla, muže, jenž staví domy pro chudinu, umí být zapálený pro věc i galantní. Když objevila Escobara, nelítostného kriminálníka, bylo pozdě.

Pablovo kriminální kokainové království stále roste, má miliony dolarů, vlastní malou armádu, drogy prodává po tunách. Chce ale víc a jedno mu stále chybí – respekt. Rozhodne se, že si ho vyslouží zabíjením. Vytoužený respekt mu má přinést krev a co nejvyšší částka na mezinárodním zatykači. Jeho jméno najednou znamená strach, země se zmítá ve válce a teroru, do hrobů putují malí gauneři i vysocí politici. Krvavý pohár ale přeteče a Escobar se stane důležitým cílem pro americké tajné služby.

2. Vlk z Wall Street

(Životopisný, komedie)

Americkou černou komedii z roku 2013, kterou režíroval sám veký Martin Scorsese, musíte vidět! Vlk z Wall Street (Leonardo DiCaprio) přináší podívanou z doby, kdy na Wall Street vládla pravidla Divokého západu. Jen místo pistolníků na koních se tu prohánějí jachty a nahé blondýny a místo prachu nad prérií víří vzduchem bankovky. Někdy dokázal vydělat i 12 milionů dolarů za pouhé tři minuty. A peníze uměl také pěkně roztáčet.

Půjčte si film Vlk z Wall Street na 48 hodin:

Vlk z Wall Street: Videopůjčovna
Vlk z Wall Street: Videopůjčovna

V jeho kancelářích běžně defilovala nahá dívčí dechovka, šňupaly se velehory kokainu, pořádaly se závody v házení trpaslíky, opice jezdily na kolečkových bruslích a se svou ženou souložil na matraci ze samých bankovek. Když mu v Londýně na večírku došly drogy, vzbudil svou newyorskou sekretářku, aby mu je poslala soukromým tryskáčem. Po každém velkém mejdanu ale přichází i odpovídající kocovina. Zvlášť pokud kouzlení s akciemi je více než jen kreativní. FBI vás pak chce zatknout a mnoho dalších se chce pomstít. 

Film Vlk z WallStreet je založený na stejnojmenných pamětech Jordana Belforta, bývalého burzovního makléře, kterého ve snímku ztvárnil Leonardo DiCaprio.

3. Oldboy

(Thriller, drama, mysteriózní)

Po jednom mejdanu se Joe Doucett (Josh Brolin) probouzí v neznámém pokoji a vedle kocoviny má mnohem závažnější problém. Neví kde je, nemá své osobní věci a hlavně – nemůže ven...

Půjčte si film Oldboy na 48 hodin:

Oldboy: Videopůjčovna
Oldboy: Videopůjčovna

V televizi hlásí, že jeho žena byla zavražděna a on je hlavním podezřelým, po masakru v jeho domě zůstala naživu malá dcerka. A tak to zůstane na dlouhých 20 let. V Bílém domě se střídají prezidenti a on stále neví, kde je, kdo ho vězní, na jak dlouho a proč. Den za dnem v jedné malé místnosti. 20 let. Zničehonic se probouzí venku na svobodě. Jediné, na co od té chvíle myslí, je pomsta, za kterou jde nelítostně a brutálně. Brzy navíc v telefonu uslyší: „Jestli chceš vidět svou dceru ještě někdy živou, odpověz na dvě otázky. Proč jsem tě nechal uvěznit? A proč jsem tě teď pustil ven?"

4. Paddington

(Rodinný, fantasy, komedie)

Paddington není jen tak obyčejný medvídek. Pochází z nejtemnějšího Peru, nosí červený klobouček a víc než cokoliv jiného miluje marmeládové sendviče. Když zemětřesení zničí jeho domov, pošle ho teta Lucy do Londýna, aby zde našel novou rodinu. Sám a opuštěný na paddingtonském nádraží pomalu zjišťuje, že život ve velkoměstě není úplně takový, jak si ho představoval. Naštěstí ale potká rodinu Brownových, která se ho ujme i přes kategorický nesouhlas tatínka Browna, typického, spořádaného a trochu i nudného Brita. K jeho zděšení, kdekoliv se medvídek objeví, začnou se dít neuvěřitelné věci.

Půjčte si film Paddington na 48 hodin:

Paddington: Videopůjčovna
Paddington: Videopůjčovna

Svými ztřeštěnými nápady často převrátí celý dům vzhůru nohama a způsobí neskonalý chaos. Svým úsměvěm a dobrým srdcem si však nakonec získá srdce celé rodiny a vše se v dobré obrací... avšak jen do okamžiku, kdy si ho všimne zákeřná ředitelka místního muzea, která z něj chce udělat vycpaný exponát...

5. Úsměvy smutných mužů

(Drama, komedie)

Český film režiséra Dana Svátka sleduje příběhy úspěšných chlapů, kteří se přes dno lahve dostali na samotné dno života. Na dno, odkud vede už jen cesta vzhůru. Na válečné stezce s chlastem potkává Josef třeba Honzu, bývalého reprezentanta v triatlonu a účastníka nejtěžšího závodu světa – Ironmana.

Půjčte si film Úsměvy smutných mužů na 48 hodin:

Úsměvy smutných mužů: Videopůjčovna
Úsměvy smutných mužů: Videopůjčovna

 

Úředník a geniální matematik Milan zase věří, že je vyslancem z vesmíru. Někoho zradila žena, někdo hrál v německém gay pornu a svůj příběh má i Tomáš, který zašel ve vztahu se svou nevlastní dcerou až příliš daleko. Všichni z různých důvodů chlastali ve velkém stylu první ligu, někdo sám doma, jiný jako tahoun v hospodě. Pod dohledem přísné primářky a v pevném režimu teď společně poznávají, jak lehké bylo opojnému alkoholu propadnout a jak naopak těžká je cesta ze závislosti ven. Ze závislosti už ale cesta ven nevede, jediná šance je nahradit alkohol něčím jiným. Co takhle uběhnout maraton?

Hrají: David Švehlík, Jaroslav Dušek, Ondřej Malý, Ivan Franěk, Marika Šoposká, Simona Babčáková, Jiří Maryško, Jaroslav Plesl, Michal Gulyáš, Taťjana Medvecká, Ha Thanh Špetlíková, František Černý, Anna Randárová, Rostislav Novák st., Marika Procházková a další.

V iPrima Videopůjčovně najdete na 100 filmových titulů. Vyberte si:

iPrima VIDEOPŮJČOVNA
iPrima VIDEOPŮJČOVNA

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!