Krimi maraton: Přehrajte si celý seriál TEMNÝ KRAJ zdarma online v archivu Prima.cz

Celou první i druhou sezonu seriálu TEMNÝ KRAJ pro vás nyní máme komplet a zdarma k přehrání online. Sledujte Petra Kraje a další hrdiny oblíbeného seriálu, kdykoliv na ně dostanete chuť.
Lukáš Vaculík je zpět a s ním i jeho herecký psí kolega retrívr Tobiáš
Lukáš Vaculík je zpět a s ním i jeho herecký psí kolega retrívr Tobiáš
archiv FTV Prima

reklama

Petr Kraj celé dvě televizní sezony vyšetřoval brutální zločiny. Ani v té druhé, která v sobotu v televizi skončila, nebyla nouze o dramatické události plné napětí. Vše se odehrává na pozadí poklidné melancholické nálady malebného venkova, opředeného strašidelnými pověstmi a legendami.

Osudy Petra Kraje a dalších protagonistů seriálu TEMNÝ KRAJ I a II si můžete přehrát online v archivu  iPrima: 

Petr Kraj, elitní kriminalista a odborník na sériové vraždy, nesnáší neuzavřené případy, a proto se na podnět kolegy z krajského oddělení Blahouta ve druhé sezoně seriálu pustil do objasňování nedořešené vraždy recidivisty Ulricha, ve které Petr figuroval jako svědek. Navzdory času, podlomenému zdraví, novým pracovním povinnostem a výzvám v Praze dál zůstává na své zchátralé faře na venkově spolu se svým psem Egonem.

Pouští se nejen do riskantního vyšetřování, ale zároveň svým kolegům z kriminálky pomáhá řešit nové případy sériových vražd.

Našli jste v seriálu TEMNÝ KRAJ podobnost s případem některého ze skutečných sériových nebo masových vrahů? Přečtěte si o něm více v našem speciálu zaměřeném na sériové vrahy. 

Nejasností je mnoho a ne každý vítá, že Petr chce případ znovu otevřít. Nečekanými odhaleními ve svém pátrání zamíchá vztahy a osudy všech kolem sebe a v ohrožení se náhle ocitá nejen on sám, ale dokonce i jeho práce u policie a reputace.

V archivu iPrima.cz můžete sledovat zdarma online také celý krimiseriál Polda!

Připomeňte si NEJ scény seriálu TEMNÝ KRAJ:

Egon brání svého pána a to pro něj nemá šťastný konec.

Nejnapínavější scéna z TEMNÉHO KRAJE: Petr s nožem pod krkem, ale k zemi padá Egon

Zatímco Kraj buduje Egonovi boudu, na dveře klepou příslušníci armády...

Petr se rozloučil s Egonem. Zatím nejdojemnější scéna z Temného Kraje!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Temný kraj II (1) (dějová) - upoutávka

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!