Ektor pokřtí novou desku Marko už 1. března!

Fanoušci jednoho z nejkontroverznějších hudebníků české scény se už třesou na 2. února. Ano, právě to je datum, kdy vyjde Ektorova nová deska Marko. A teď jsme se dočkali třetího v pořadí singlu, který na desce nebude chybět. Představujeme vám ‚‚Nevadí‘‘!
Ektor
Ektor
instagram/@realektor

reklama

Jeho nový singl nese jednoduchý název ‚‚Nevadí‘‘. Produkci si vzal na starost slovenský hitmaker Special Beatz, se kterým je Ektor spjat už dlouhá léta. Zároveň se dostal ven tracklist připravované desky. Tu pokřtí v pražském Foru Karlín už 1. března a bude se zároveň jednat o doposud největší koncert Ektora k jeho 10. výročí na české rap scéně.

Tracklist Marko
Tracklist Marko

Ektorovo album Alfa vyšlo koncem roku 2017 a sám rapper se nejednou nechal slyšet, že jde o jeho životní desku. Možná právě proto, že zde nešlo o deadliny a mohl si nechat svůj čas. Zároveň ovšem nepopírá, že se to může postupem času změnit. Pokud by si měl Ektor vybrat skladbu, která pro něj na novém albu znamená nejvíce, byla by to ‚‚Vracím zpátky‘‘. Tu věnoval své matce, zpěvačce řeckého původu Tene Elefteriadu. ‚‚To byla nejtěžší věc, kterou jsem v životě napsal. Ke druhé sloce jsem se musel vrátit po třech měsících a dodělat ji, protože to šlo do hloubky,‘‘ uvádí pro portál idnes.cz. 

Na poslední desce Alfa narozdíl od těch předchozích ubral Ektor na ‚‚gangster‘‘ podání a jeho hlas se zdá klidnější. Mnohem podstatnější je zde stránka významová, rapper jakoby upozadil své ego a staví do popředí skutečně čistě texty. Úderné refrény, adekvátní beaty a slovní zásoba, které porozumí každý. Ektor zkrátka už nějaký ten pátek je a jistě ještě bude nejkomentovanějším a nejhodnotnějším rapperem v Čechách, ať si říká kdo chce co chce. Právě od této osobnosti se valné množství začínajících rapperů inspiruje. 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!