Eliška Bučková vyměnila bikiny za holiny a odletěla vstříc novému dobrodružství do Amazonie!

Zpět na místě činu! Modelka Eliška Bučková včera odletěla se svým přítelem, rybářem Jakubem Vágnerem na expedici do Amazonie. Tam mezi nimi před třemi lety přeskočila pomyslná jiskra!
Eliška Bučková a Jakub Vágner
Eliška Bučková a Jakub Vágner
instagram

reklama

Před pár dny se modelka Eliška Bučková vrátila z holčičí dovolené, kterou strávila v luxusním hotelu v Řecku. Dámskou jízdu si každoročně užívá s modelkou Kateřinou Průšovou. Teď ji však čeká „dovolená“ se svým partnerem Jakubem Vágnerem. Spaní v posteli a odpočinek na pláži vymění za spaní ve stanu a prales, kde na ni číhá nebezpečí na každém kroku. To bude adrenalin!

„Jsem zase připravená na to šílené množství komárů, kdy se ráno probudíte a máte třeba 2 tisíce štípanců po těle. Za tu nádheru Amazonie to ale stojí. Není nádhernějšího místa na planetě. Nikde nikdo, jen příroda, motýli všech barev a civilizace hodně daleko," řekla Eliška pro server Super.cz. V amazonském pralese budou ještě společně s jedním párem celkem dva týdny. Svými úlovky se jistě pochlubí na svém Instagramu.

Před třemi lety v Amazonii nafotila Eliška společně s herečkou Ivanou Jirešovou a fotografem Jakubem Ludvíkem velmi odvážné snímky. A doprovod jim dělal právě Jakub Vágner. Místní klima a romantická příroda mezi nimi zažehla pomyslnou jiskru. Od té doby patří Eliška Bučková a Jakub Vágner k jednomu z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!