Eva Longoria se konečně dočkala! Ve svých 43 letech se stala maminkou

A je to tu! Z herečky Evy Longorii (43) je novopečená maminka. Krásce a jejímu muži Josému Bastónovi (50) se po dlouhém čekání narodil chlapec. Dítko přišlo na svět 19. června v jedné z nemocnic v Los Angeles. Rodiče pojmenovali synka Santiago Enrique Bastón. Gratulujeme!
Eva Longoria
Eva Longoria
instagram/@spletnik.ru

reklama

‚‚Jsme tak šťastni! Co víc jsme si mohli přát,‘‘ nechala se okamžitě slyšet nadšená Longoria. O jejím těhotenství se začalo mluvit koncem loňského roku a dítě přišlo na svět s pořádným zpožděním. Všichni se chystali na porod už koncem května, chlapec se ale rozhodl, že se na něj bude čekat. Zdá se, že herecké manýry už Santiago má!

Eva Longoria

Zoufalka Eva Longoria ukázala zakulacující se bříško

Eva se nechala hodněkrát slyšet, že se na novorozence připravuje velmi pečlivě. Kupovala si mnoho ‚‚těhotenské‘‘ literatury a pravidelně navštěvovala přípravné kurzy rodičovství. ‚‚O mateřství vůbec nic nevím, ale mám hrozně moc přítelkyň a příbuzných, které děti mají. Proto se snažím nastudovat a získat co nejvíce informací.‘‘

Během svého těhotenství si herečka, která před nedávnem získala svou hvězdu na Chodníku slávy v Hollywoodu, nedopřála odpočinku a byla v pracovním módu až do poslední chvíle. Účastnila se všelijakých společenských událostí, pilně natáčela a byla plná sil a energie.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!