Eva Perkausová včera oslavila pět let na obrazovce TV Prima! Takhle šel čas s oblíbenou moderátorkou

Moderátorka Eva Perkausová dnes slaví výročí na obrazovkách televize Prima. Poprvé se divákům představila přesně před pěti lety, 7. září 2015, kdy se stala tváří TOP STAR magazínu, ve kterém informovala o dění v showbyznysu.
Eva Perkausová v roce 2015
Eva Perkausová v roce 2015
achiv FTV Prima

reklama

„To není možné, že dnes je to už pět let! Uteklo to neskutečně. Když jsem nastupovala na Primu, bylo mi 21 let. Za tu dobu jsem načerpala nespočet zkušeností, za které Primě vděčím,“ říká Eva Perkausová.

Eva Perkausová v roce 2015
Autor: achiv FTV Prima Eva Perkausová v roce 2015

Od roku 2018 s Romanem Šebrlem

Od března 2018 usedala po boku Romana Šebrleho před kamery hlavní zpravodajské relace VELKÉ ZPRÁVY. „Je to cesta, která mě posunula dopředu nejen jako moderátora, ale i jako člověka. Moderovala jsem jak společenské magazíny, tak i hlavní zpravodajskou relaci. Takové zkušenosti vám už nikdy nikdo nevezme,“ bilancuje moderátorka, která s příchodem nové zpravodajské stanice CNN Prima NEWS uvádí pořad SHOWTIME.

Eva Perkausová a Roman Šebrle v roce 2018
Autor: achiv FTV Prima Eva Perkausová a Roman Šebrle v roce 2018

„Práce v televizi mě stále nejen baví, ale hlavně i naplňuje. A kdybych dostala tu příležitost, tak se cítím na dalších 100 let vysílání,“ směje se a doplňuje, že slavit v plánu nemá. „Žádná oslava mé pětiletky nebude i vzhledem k tomu, jaké smutné zprávy o smrti skvělého režiséra Jiřího Menzela v SHOWTIME aktuálně máme.“

Eva Perkausová v roce 2020
Autor: achiv FTV Prima Eva Perkausová v roce 2020

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!