Eva s Oldou se vydají za krásami našich památek

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem a Evou Borskou.
Pepa s Oldou se vydali na výlet podzimní krajinou
Pepa s Oldou se vydali na výlet podzimní krajinou
archiv FTV Prima

reklama

Krásně zbarvenou a pestrou zahradu můžete mít i na podzim a v zimě. Představíme rostliny, které mají zajímavě zbarvené listí, kůru i bobule právě v této době. Poodhalíme roušku sladkých tajemství u cukrářky a rovnou se pustíme do pečení Pavlovy. Máte doma nevyužitá kovová víčka od limonád nebo piva? Ukážeme, jak si z nich vyrobit originální dekoraci na zeď, Na Míru. Před zimou se pustíme do výroby domácího balzámu na rty z macerovaných bylinek.

Cukrařina je celoživotní láska
Autor: archiv FTV Prima Cukrařina je celoživotní láska

Mrkev najdeme snad na každé zahrádce – její pěstování je snadné a pustit se do něj můžete už teď na podzim. V Minutovém manželovi – lekcích pro ženy ukážeme, jak vyměnit cylindrickou vložku v zámku. Při sychravém počasí nepobolívají klouby jen nás, lidi, ale i naše čtyřnohé parťáky. Zaměříme se tak na bolest kloubů u psů a na to, jak jim ulevit. Podíváme se na háčkování a předvedeme, že se díky němu dají vytvořit moderní designové kousky jako kabelky či sedací vaky.

Podzim je ten vhodný čas pro výsev mrkve
Autor: archiv FTV Prima Podzim je ten vhodný čas pro výsev mrkve

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je magazín plný praktických rad a nápadů pro všechny milovníky zahrad, teras i balkonů, stoupence tradičních hodnot i trendů moderní doby, vyznavače příjemného, bezpečného bydlení. S moderátorskými hvězdami Oldřichem Navrátilem, Evou Borskou, Markétou Mayerovou, s hercem a kutilem Mírou Noskem, zahradními experty Ludmilou Duškovou a Honzou Kopřivou, veterinářkou Míšou Riedlovou, zahradníkem Michalem Plundrou a kuchařem Lubošem Rychvalským.

Poradíme, jak ulevit pejskům, kteří trpí bolestí kloubů
Autor: archiv FTV Prima Poradíme, jak ulevit pejskům, kteří trpí bolestí kloubů

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 23. října 2022 v 11.50 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!