Sezn@mka. To jsou Jiří Langmajer a Adéla Gondíková jako experti na internetové randění

Česká komedie na stále aktuální téma je debutovým počinem režisérky i scénáristky v jedné osobě - Zity Marinovové. Sezn@mku si užijte v sobotu 29. srpna ve 21.45 na Primě, hned po premiérovém dílu seriálu Sestřičky Modrý kód.
Záběry z filmu Sezn@mka
Záběry z filmu Sezn@mka
Bontonfilm

reklama

Takovým Kristiánem 21. století se stává Jiří Langmajer v roli šéfa internetové seznamky, kterou poslední dobou zaplavují stížnosti nespokojených klientek.

Aby zachránil pověst svého podniku, mění čas od času image a vyzbrojen osobními informacemi z dotazníků vyráží v utajení na rande s dotyčnými slečnami. Chvíli si hraje na muže jejich snů a po pár dokonalých schůzkách beze stopy mizí. Vše samozřejmě jen kvůli byznysu – aby ukázal, že muži nejsou jen idioti a že i na seznamce jde ulovit kvalitní materiál.

Podívejte se na komedii Sezn@mka v sobotu ve 21.45 na Primě. 

Jeho dvojí život se ale ocitá v ohrožení, když si jako jednu ze svých dam vybere nejlepší kamarádku své ženy, Adély Gondíkové, která o jeho „pracovních“ schůzkách nemá samozřejmě ani ponětí. Smyčka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká... 

Záběry z filmu Sezn@mka
Autor: Bontonfilm Záběry z filmu Sezn@mka

6 zajímavostí o filmu Sezn@mka 

  1. Zita Marinovová byla s první verzí scénáře hotová za 8 dní.
  2. Ten nápad ji v hlavě ležel už dlouho. Po letech novinářské praxe v bulvárních časopisech a po čtyřech knihách chtěla své psaní posunout někam dál a kam dál se s literární tvorbou posunout než k filmu. (Mimochodem předloni vyšla Zitě pátá kniha s názvem Z@tloukači, která je volným pokračováním Sezn@mky.)
  3. Když svůj scénář předložila dvěma zavedeným producentským společnostem, došlo jí, že by nad svým „dítětem“ mohla ztratit kontrolu a tak se rozhodla založit si vlastní produkční společnost a film si zprodukovat sama.
  4. Rozhodující bylo prý „ano“ Jirky Langmajera a posléze jeho partnerky Adély Gondíkové. Role režisérky pak na ní zbyla tak nějak mimochodem, když na obsazení tohoto postu už nezbyly peníze.
  5. Největší hláška z filmu? Povzdech hlavní hrdinky, když na dalším rande přes inzerát potká muže s tváří Lukáše Pavláska: „Léta randění, blbnutí na seznamkách a je to pořád stejný. Kretén střídá kreténa." 
  6. Některé scény od moře se natáčely na Kanárských ostrovech. 

Režie: Zita Marinovová
Scénář: Zita Marinovová
Kamera: Jiří Markvart
Hudba: Vašo Patejdl, Petr Janda
Hrají: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Zuzana Kajnarová, Marie Doležalová, Šárka Vaculíková, Ladislav Hampl, Petr Vondráček, Lukáš Pavlásek, Martin Kraus, Jaroslava Obermaierová a další.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!