Fantastická jízda s Mission: Impossible III

V případě Mission: Impossible III není Tom Cruise jediné hvězdné jméno, které tuto akční podívanou zdobí. Na režisérskou židli usedl známý hollywoodský scenárista a producent J. J. Abrams a do role hlavního padoucha obsadil oscarového Philipa Seymoura Hoffmana. Dívejte se v pátek ve 20.15 na Primě.
Mission: Impossible III (4)
Mission: Impossible III (4)

reklama

Zvláštní agent Ethan Hunt se tentokrát pouští do zřejmě nejnebezpečnější mise své kariéry, kterou navíc komplikuje fakt, že se odehrává i v rovině osobní.
Když si vyslechne úkol se známou formulkou na konci: zadání se automaticky zničí za 5 vteřin, nic nenasvědčuje tomu, o jak výjimečný případ půjde. Ovšem víceméně rutinní záchranná akce – osvobození agentky Farrisové (Keri Russell), která padla do rukou překupníka se zbraněmi Daviana – se brzy změní v noční můru.

Podívejte se na upoutávku k filmu Mission: Impossible III

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mission: Impossible 3 - upoutávka

Tým agenta Hunta dívku sice zachrání, ale ta je vzápětí zavražděna explozí mikronálože, kterou ji Davian implantoval do mozku a na dálku odpálil. Jediným výsledkem akce je tak poškozený počítačový disk, ze kterého experti zjistí, že Davian chystá akci dalekosáhlého významu ve Vatikánu. Má tam dojít k prodeji záhadné ničivé zbraně jménem Králičí packa.
Ethan se rozhodne prodej překazit a při komplikované akci se mu skutečně podaří proniknout do Vatikánu a zmocnit se Daviana. Jenže zločinec je svými kumpány brzy osvobozen a Ethanovi přísahá pomstu. Podle tajné zprávy, kterou Huntovi před smrtí stihla poslat agentka Ferrisová, je Davian spolčen se šéfem IMF (Impossible Missions Force) a má tedy přístup ke všem citlivým informacím týkajícím se identity agentů.

Mission: Impossible III (1)
Mission: Impossible III (1)

Ethan Hunt se pozdě dostává do nemocnice, kde pracuje jeho milovaná Julia. Dozvídá se, že byla unesena a že má osmačtyřicet hodin na to přinést Davianovi Králičí packu. Pokud to nestihne, Julii už nikdy neuvidí.

Možná jste o Mission: Impossible III nevěděli, že…

  • J. J. Abrams není v Hollywoodu žádným nováčkem. Tento světově uznávaný scenárista a producent si ve snímku M: I III však poprvé vyzkoušel křeslo režiséra celovečerního snímku. Předtím režíroval pouze pilotní snímky první a druhé série seriálu Ztraceni a podílel se i na seriálu Alias. Po Mission: Impossible III stanul na postu režiséra takových bijáků jako Star Trek, Star Trek: Do temnoty a Star Wars: Síla se probouzí. Zodpovědný je i za další díl Star Wars: Episode IX, jehož premiéra je naplánovaná na příští rok.
  • Stejně jako v předchozích dvou dílech i zde Tom Cruise trval na tom, že většinu svých kaskadérských scén zvládne sám bez pomoci dvojníka. Trénoval na to prý celý rok, a to dokonce i při natáčení dalšího svého velkorozpočtového snímku Válka světů.

reklama

reklama