Finanční HOROSKOP na BŘEZEN: Zbohatnete nebo musíte víc šetřit?

Je před námi třetí měsíc roku 2016. Budete se mít dobře a budete dostatečně finančně zajištěni? Podaří se vám něco ušetřit nebo vydělat víc? Můžete riskovat, půjčit si či raději více spořit? Na to se můžete zeptat i hvězd. Co říkají? To najdete tady...
Finanční horoskop
Finanční horoskop
thinkstock.com

reklama

Chcete nahlédnout do blízké budoucnosti a zjistit, jak na tom budete s rodinným rozpočtem v následujících týdnech? Hvězdy vám můžou napovědět... Přinášíme vám horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na březen 2016, které se soustřeďují právě na oblast peněz. Takže najděte si to své znamení a zjistěte, co můžete tento měsíc čekat. Jestli bude lepší více šetřit, zda-li přijdou nečekané výdaje či naopak můžete čekat příjmy do rodinné kasy navíc...

BERAN (21. březen - 20. duben)

Začátkem měsíce musíte zaplatit vše důležité a pak se vám už bude jen dařit. Z peněz se budete radovat a užijete si jejich hojnost. Nemusíte se ničeho obávat, a dokonce můžete utratit nějaké peníze navíc.

Spořicí účet je výhodná forma zhodnocení peněz, pokud je chcete mít po ruce

6 kritérií, podle kterých je vhodné vybírat spořicí účet

BÝK (21. duben - 20. květen)

Stabilitu financí vám zajistí vaše práce a spořivost. Ničeho se nemusíte obávat, vše se bude pozitivně vyvíjet i v další části měsíce. Na konci měsíce se možná může objevit i nový zdroj financí.

Bezpečné půjčování? Žádejte tam, kde vás prověří

Hypotéka vs. půjčka: Proč úvěr na bydlení lidem život (většinou) nekomplikuje?

BLÍŽENEC (21. květen - 21. červen)

Finance budou proudit a máte i dostatek sil je vydělat. Jen je nutné se zbavit křivd z minulosti. Ty blokují finanční energii. Odpusťte a jděte dál a finance k vám opět potečou.

Šetřit (nejen) na dárky jde velmi jednoduše

Bez nervů a počítání každé koruny. Jak snadno ušetřit na dárky?

RAK (22. červen - 22. červenec)

Začátkem měsíce se budete rozhodovat, co zaplatíte nejdřív, protože se vám nedostávají prostředky na všechny platby. Čekají vás schůzky a setkání, které vám přinesou nové peníze, a na konci měsíce už budete mít financí dostatek.

Existuje víc možností, jak zhodnotit peníze...

Jak zhodnotit peníze? 6 možností pro vás

LEV (23. červenec - 22. srpen)

Zpočátku budete přemýšlet, kam s penězi, které začnou proudit. Víte, že je nutné i odpočívat a přemýšlíte, zda můžete zaplatit zálohu na dovolenou. Nebojte se, přijdou další finance a vy zaplatíte i jiné důležité věci. Na dovolené možná potkáte i nějakou lásku.

Cestovní pojištění si můžete sjednat snadno přes internet

Bleskové pojištění na cestu: Stačí pár minut a můžete jet!

PANNA (23. srpen - 22. září)

Někdo z vašich blízkých vám pomůže. Tento měsíc si díky dobrému člověku, který vás má rád a i fyzicky ho přitahujete, nemusíte s financemi dělat starosti. Vše půjde rychle a jednoduše a vy se tomu nebraňte.

Konec finančních negramotů v Čechách. O utrácení

Když peníze mizí aneb Jak utrácet bezpečně

VÁHY (23. září - 22. říjen)

Trpělivost je klíčové slovo spojené s tímto měsícem a vaší finanční oblastí. Budete finance přesouvat a platit to, co je nezbytně nutné nejdřív zaplatit. Zaplaťte nejdůležitější věci a mějte trpělivost, další finance dorazí.

Stát rozdává příspěvky na zateplení nebo stavbu energeticky šetrného domu...

Chcete stavět, měnit okna či kotel? PŘEHLED, na co lze získat dotaci

ŠTÍR (23. říjen - 21. listopad)

Začátkem měsíce budete úplně bez peněz, předchozí měsíc vás zcela vyčerpal. V půlce měsíce už přichází něco nového a vy ukončíte to, co vám nevyhovuje, postavíte vše na nové základy a pak už bude vše v pořádku. Konec měsíce prožijete v pohodě.

Vyplatí se fixovat ceny energií?

Energie budou mírně zlevňovat. Má smysl ceny fixovat?

STŘELEC (22. listopad - 21. prosinec)

Máte pocit, že jste na vše sami a nikdo vám nepomůže. Odpočiňte si a naberte sílu. Změňte svůj pocit, že jste oběť, a otevřou se vám nové finanční možnosti. Ve skutečnosti na tom nejste tak špatně, jak si myslíte. Ostatní vám mohou vaši finanční situaci jen závidět.

Na pravidelných platbách můžete ušetřit tisíce korun ročně...

5 pravidelných plateb, na kterých můžete začít šetřit okamžitě

KOZOROH (22. prosinec - 20. leden)

Finance budou proudit samovolně a vy se o to nebudete muset starat. Možná přijde i možnost nového pěněžního zdroje a vašeho finančního posunu. Postačí jen věřit sobě a svému finančnímu toku a on bude proudit dál.

Když ušetříte nějaké peníze, můžete si dopřát víc luxusu...

Ušetřete peníze i čas pro sebe. Víme, jak mít snadno o tisíce korun víc než teď

VODNÁŘ (21. leden - 19. únor)

Už na začátku měsíce se objeví peníze z minulých projektů nebo z práce vykonané v minulosti. Z té současné to zatím tolik peněz nebude, trocha šetření vám tak neuškodí. Ztráty žádné nebudou, toho se nemusíte obávat.

Funguje to...

35 skvělých a jednoduchých triků, jak začít šetřit peníze

RYBY (20. únor - 20. březen)

Uzavřete jednu životní finanční etapu a konečně se díváte do budoucnosti. Před vámi je nový plán. Pokud nebudete mít trpělivost, budete zbytečně bojovat. Peníze budou přicházet, ale pomalu.

 

Jaké změny má v oblasti peněz přinést rok 2016? To se dozvíte v našem SPECIÁLU:

Speciál: Peníze v roce 2016 Foto:

 

Velký roční horoskop pro všechna znamení a pro všechny oblasti života najdete zde:

ženy speciál horoskopy 2016 Foto:

 

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

reklama

reklama