Finanční HOROSKOP na ČERVENEC: Budete mít dost peněz?

Je před námi sedmý měsíc roku 2016 a první prázninový. Budete se mít dobře a budete dostatečně finančně zajištěni? Podaří se vám i přes dovolené něco ušetřit nebo vydělat víc? Můžete riskovat, půjčit si či raději více spořit? Na to se můžete zeptat i hvězd. Co říkají? To najdete tady...
Finanční horoskop
Finanční horoskop
thinkstock.com

reklama

Chcete nahlédnout do blízké budoucnosti a zjistit, jak na tom budete s rodinným rozpočtem v následujících týdnech a jaká bude atmosféra v práci? Hvězdy vám můžou napovědět... Přinášíme vám horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na červenec 2016, které se soustřeďují právě na oblast peněz a jejich vydělávání. Takže najděte si to své znamení a zjistěte, co můžete tento měsíc čekat. Jestli bude lepší více šetřit, jestli budete moci v práci polevit, zda-li přijdou nečekané výdaje, bezstarostná dovolená či naopak jestli můžete čekat příjmy do rodinné kasy navíc...

BERAN (21. březen - 20. duben)

V práci jste stabilní a vaše pozice se znovu potvrdí. Budete zažívat jeden úspěch za druhým a bude se vám opravdu dařit. Možná přijde i povýšení nebo se vám něco důležitého podaří vyřešit. Koncem měsíce se dozvíte nějaké tajemství. Finanční stránka bude v pořádku, dokonce máte našetřené i peníze na dovolenou. Něžné pohlaví, zdá se, že jste ale na všechno sami, ale umíte šetřit a dobře hospodařit. Koncem měsíce vám ale pomůže partner.

Spořicí účet je výhodná forma zhodnocení peněz, pokud je chcete mít po ruce

6 kritérií, podle kterých je vhodné vybírat spořicí účet

BÝK (21. duben - 20. květen)

V práci zažijete deprese a nespojenost. Nic nebude vycházet podle plánu a to vám začne vadit. Budete se cítit jako v beznadějné situaci, a to ještě i v půlce měsíce. Ke konci měsíce se vše změní a začne se vám dařit. Mějte trpělivost. Finance v červenci pro vás budou také problémové. Na začátku měsíce vám budou chybět, a dokonce začnete přemýšlet, co s tím udělat. Nakonec se vám podaří vše zaplatit, ale stále to nebude to pravé, co potřebujete.

Bezpečné půjčování? Žádejte tam, kde vás prověří

Hypotéka vs. půjčka: Proč úvěr na bydlení lidem život (většinou) nekomplikuje?

BLÍŽENEC (21. květen - 21. červen)

V práci nebudete vědět, co máte udělat dřív, protože se to na vás začne valit ze všech stran. Máte nějaké resty z minulosti a ty se budou muset vyřešit do konce července. Také se objeví další jiná práce a nakonec nebudete vědět kudy kam. S financemi nebudete mít žádný problém, budou proudit tak, jak si plánujete. Dokonce si našetříte víc peněz na dovolenou.

Dovolená v ráji...

10 tipů, jak si užít dovolenou a nemít strach o peníze

RAK (22. červen - 22. červenec)

Už na začátku měsíce se objeví nějaké potíže s úřady a budete je muset vyřešit, což nakonec uděláte v druhé půlce měsíce, protože se k tomu dřív nedostanete. Koncem měsíce na vás padne únava a přijdou i určité ztráty. V bance ovšem máte dostatek financí, ale ty jsou na dovolenou. V půlce měsíce se vám zadaří a přijdou další peníze, a tak budete spokojeni. Koncem měsíce se spustí nějaké přesuny.

Existuje víc možností, jak zhodnotit peníze...

Jak zhodnotit peníze? 6 možností pro vás

LEV (23. červenec - 22. srpen)

Dostanete dobrý nápad, který vám pomůže v práci. S tím jsou spojené schůzky a setkání v průběhu skoro celého měsíce. Nakonec se vám vše podaří a pracovně se vám začne skvěle dařit. Čeká vás možná i nová pracovní nabídka. Peníze by vám neměly chybět. Máte nějaké ušetřené z minulosti a za váš nový nápad můžete i nějaké další peníze obdržet.

Když ušetříte nějaké peníze, můžete si dopřát víc luxusu...

Ušetřete peníze i čas pro sebe. Víme, jak mít snadno o tisíce korun víc než teď

PANNA (23. srpen - 22. září)

Neřešili jste dlouho některé záležitosti a to vás zastihne hned na začátku měsíce. Budete muset přidat, abyste mohli odjet na dovolenou, což se vám nakonec podaří. Odjedete a bude se vám na dovolené líbit. Užijete si legrace a odpočinku. Finanční situace je u vás vcelku stabilní, jen ta dovolená odčerpá všechny vaše naspořené peníze.

Cestovní pojištění má smysl...

5 zásadních důvodů, proč se pojistit do zahraničí. Karta často nestačí

VÁHY (23. září - 22. říjen)

V práci vás čeká stres a občasné dohady s kolegy a nadřízenými. Je toho na vás hodně a někdy je potřeba vysadit. Dopřejte si odpočinek po práci a pak vše lépe zvládnete. S financemi si v poslední době vůbec nemusíte lámat hlavu. Peněz máte dostatek a to se ani v červenci nezmění.

ŠTÍR (23. říjen - 21. listopad)

Začátek měsíce bude pro vás radostný a v práci si ho užijete. Jen jste se ještě nezačali věnovat některým věcem, které bylo nutné už dávno řešit. Zavíráte oči a nechcete vidět nějaký problém, který se vleče už z minulosti. Vyřešte ho co nejdřív. Pokud jde o peníze, nejdřív vaše finance začnou stagnovat a vy z toho budete nešťastní. Pak se rozhodnete celou situaci řešit a začnete bojovat. A ke konci měsíce se objeví nové větší finance, které vám umožní dopřát si i dovolenou.

Zážitky z dovolené na dluh můžou po návratu "zhořknout"...

Půjčky na dovolenou končí i osobními bankroty. Raději šetřete, víme jak

STŘELEC (22. listopad - 21. prosinec)

Práce je pro vás důležitá a vy se snažíte občas zapomenout na jiné problémy prostřednictvím práce. To není vždy nejlepší řešení, protože se tak přetahujete a může to odnést váš zdravotní stav. Snažte se také někdy odpočívat. V otázce peněz se vám v poslední době nedařilo tak, jak byste si představovali, a to vás nutilo více pracovat. Peníze vám teď přijdou v souvislosti s vaší pracovitostí.

Na pravidelných platbách můžete ušetřit tisíce korun ročně...

5 pravidelných plateb, na kterých můžete začít šetřit okamžitě

KOZOROH (22. prosinec - 20. leden)

V práci máte už delší dobu nějaké problémy. Nedaří se vám tam tak, jak si představujete. Kolektiv je špatný, ale ještě není čas na to, abyste z práce odcházeli. Přijde jiná příležitost. Máte našetřené nějaké peníze, a tak si zatím na finance nemůžete stěžovat. Přesto jich potřebujete víc – a to je spojeno i s vaší prací. V budoucnu se to změní k lepšímu.

Díky státní podpoře získáte na dnešní dobu docela zajímavé zhodnocení uložených peněz...

Spoření za pomoci státu: Tady dostanete část zaplacených daní zpět (a vyděláte)

VODNÁŘ (21. leden - 19. únor)

V práci budete vytíženi tak, že nebudete vědět, co máte udělat dřív. Je před vámi však čas dovolené, a tak to vše v pohodě zvládnete. Na dovolenou pojedete sice unaveni, ale brzo se odpoutáte a dokážete se nabít novou energií. Peníze pro vás tento měsíc nebudou důležité. Umíte je vydělat, a tak víte, co si můžete dovolit utratit.

Funguje to...

35 skvělých a jednoduchých triků, jak začít šetřit peníze

RYBY (20. únor - 20. březen)

V práci se vám podaří se posunout někam, kde jste chtěli být už před nějakým časem. Budete oslavovat a radovat se. Pozor si dejte na manipulaci někoho z vašeho kolektivu v práci. Peníze by vám mohly chybět na začátku měsíce, budete mít větší výdaje, ale vše zvládnete.

NÁŠ TIP: Spočítejte si v online kalkulačkách, kolik můžete ušetřit či vydělat:
>>> Energie
>>> Povinné ručení
>>> Penzijní spoření
>>> Hypotéka
>>> Mobilní tarify
>>> Kreditní karty

 

Novinky pro spotřebitele a spoustu tipů, jak ušetřit, najdete i na Facebooku Prima Rádce. Přidejte si nás...

reklama

reklama