FOTO: Nehořlavé spodní prádlo, boty a speciální helma. Hvězda Primy jede rallysprint!

Moderátorka Velkých Zpráv na Primě, Eva Perkausová, si nedá pokoj! Už tuto sobotu pojede vůbec poprvé v životě rychlostní závod TipCars Pražský Rally Sprint. Pilotem posádky je jeden z předních českých závodníků, Karel Trněný. Perkausová bude v roli navigátora. Start je na pražském Strahově, první závodní vůz vyrazí na trať první rychlostní zkoušky v 8 hodin ráno a konec závodu je plánován na půl čtvrté odpoledne.
Eva Perkausová
Eva Perkausová

reklama

„Mám ráda adrenalin a výzvy, takže rally si bezpochyby užiju. Na druhou stranu to bude má první zkušenost s rally, takže nemám sebemenší představu, jak jízda probíhá. A co se týče mého orientačního smyslu, jsem úplně ztracená. Nemluvě o navigátorském slangu. I tak ale věřím, že pilot Karel Trněný vsadil na dobrého koně,“ těší se Eva.

Eva Perkausová má rychlou jízdu v oblibě
Eva Perkausová má rychlou jízdu v oblibě

Perkausová má přitom rychlou jízdu ráda až natolik, že kvůli tomu přišla na čas o papíry.

„Na rychlou jízdu jsem jednou trochu doplatila a musela odevzdávat řidičský průkaz. Takže rozhodně bude lepší, když naše role zůstanou tak, jak jsou,“ prozradila moderátorka.

Jenže Perkausová musí vědět, že na Primě, kde je jednou z hlavních tváří zpráv, z toho nadšení moc nebudou.

„Moderátoři mají jasně stanoveno, že se mají zdržet jednání, kdy by si mohli ublížit a ohrozit tak nejen sebe, ale i vysílání VELKÝCH ZPRÁV,“ řekl Blesku za zpravodajství Primy Adam Halmoši.

Speciální helma
Speciální helma

Perkausová bude podle pořadatelů dodržovat veškerá bezpečnostní opatření, musí mít například speciální kombinézu, helmu, nehořlavé prádlo a boty.

„Někde jsem četla, že když jel tenhle závod loni můj parťák ze zpráv, Roman Šebrle, málem si prý cvrnknul do kalhot. Potom teda nevím, co bude v mém případě,“ směje se Eva.

Evu Perkausovou můžete vidět na moderátorské židličce ve Velkých Zprávách
Evu Perkausovou můžete vidět na moderátorské židličce ve Velkých Zprávách

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!