František je psychiatr a také děvkař. Zvrácená komedie vám zlepší nedělní večer

Když je chtíč silnější než dobré vychování, může to zkomplikovat život. Jasným příkladem toho je František, který je děvkař a nemůže si pomoct. Na hořkou komedii se podívejte v neděli ve 20.15 na Primě.
František je děvkař
František je děvkař
Bioscop

reklama

František je na první pohled celkem normální chlápek, který žije klasický život muže ve středním věku. Má však celkem zásadní problém, je děvkař. Navíc se nejedná o sebevětšího krasavce, ba naopak, na Františkovi není nic zajímavého. Jeho kouzlo spočívá v umění dívat se ženám dlouze do očí.

Podívejte se na upoutávku k filmu František je děvkař:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

František je děvkař - upoutávka

Kvůli svým záletům přijde o soukromou psychiatrickou praxi i o manželku Elišku. Až když ji ztratí, naplno si uvědomí, že bez ní vlastně nemůže být a že mu ji rozhodně nemůže nahradit dotěrně starostlivá maminka, k níž se musí nastěhovat. V podání komika s osobitým stylem humoru Josefa Poláška je protagonista smutnou, trochu mužsky ješitnou a tragikomickou postavou, jež se poprvé v životě učí platit za své chyby.

U filmu režiséra Jana Prušinovského se zasmějete. Dívejte se v neděli na Primu od 20.15.

Nevěra je lákavá

Nevěra: Proč nás tak láká a jak ji překonat?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!