Frontman kapely Čechomor se těší na čtvrtého potomka! Která mu ho porodí?

K šedesátým narozeninám si frontman kapely Čechomor František Černý nadělil nové album. Jeho téměř o polovinu mladší partnerka mu ale nadělila dárek také a zpěvák se tak může těšit na své čtvrté dítě. Dcery Janu (34), Míšu (33) a syna Františka (15) má z předchozího manželství.
František Černý
František Černý
instagram/@photomartinbeck

reklama

František Černý už má nějakou dobu o dost mladší přítelkyni a teď se ukázalo, že s ní dokonce čeká dítě. Před nedávnem se s ní objevil na premiéře filmu Úsměvy smutných mužů o spisovateli Josefovi Formánkovi. Ve společnosti jeho milá byla sice celá v černé, i přesto její kulaté bříško už nešlo nechat bez povšimnutí. K porodu by mělo dojít během prázdnin.

František Černý se svou partnerkou.
Autor: instagram/@michalka_z František Černý se svou partnerkou.

Zpěvák oslavil koncem loňského roku kulaté narozeniny - šedesátiny. Sám si nadělil dárek v podobě nového sólového alba Šest křížků. Největší překvapení mu ale k narozeninám přichystala jeho partnerka v podobě těhotenství. Ze svého manželství má František už dvě dcery - čtyřiatřicetiletou Janu a o rok mladší Míšu. Obě dívky se daly na kariéru po stopách svého tatínka a dnes jsou z nich muzikantky. 

Před dvěma lety potkala muzikanta nepříjemná situace, když zkolaboval na jednom ze svých koncertů. Selhalo mu totiž srdce, byl převezen do nemocnice a okamžitě operovali. I přes zdravotní komplikace se ale velmi záhy vrátil na pódia a s kapelou pokračoval vystupovat.

Čechomor
Autor: instagram/@michalka_z Čechomor

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!