FTV Prima s pěti oceněními ovládla prestižní dabingové ceny Františka Filipovského

Letošní ročník Cen Františka Filipovského v Přelouči byl zlomovým rokem pro FTV Prima, která svých 7 nominací od odborné poroty proměnila v 5 ocenění, a stala se tak lídrem kvality dabingu mezi všemi televizemi.
Da Vinciho démoni
Da Vinciho démoni

reklama

FTV Prima získala letos na slavnostním vyhlášení Cen Františka Filipovského v Přelouči ze 7 nominací od odborné poroty celkem 5 vítězných cen z celkově 8 možných, čímž si na své konto připsala doposud největší úspěch. Nejžhavějším želízkem v ohni byly seriály Da Vinciho démoni a Jak jsem poznal vaši matku.

Odborná porota nejvýše ohodnotila Petra Lněničku v kategorii za nejlepší mužský herecký výkon v seriálu Da Vinciho démoni, celkový dabing seriálu Da Vinciho démoni, nejlepší překlad a úpravu přiřkla seriálu Jak jsem poznal vaši matku, nejlepší zvuk filmu Havran a v neposlední řadě udělila Kouzelný prsten Kláře Novákové za nejlepší dětský herecký výkon v seriálu Úplně normální.

Kouzelný strom Foto:

„Těchto ocenění si velmi vážíme, jsou pro nás důležitá. Svědčí o tom, že přes všechna úskalí vyrábíme kvalitní a hodnotný dabing,“ uvedl šéfproducent dabingu FTV Prima Jaroslav Richtr.

Se seriálem Da Vinciho démoni se diváci mohou znovu setkávat od první série již od dnešního dne, tedy od 21. září, každé pondělí ve 22.00 na Prima COOL. Od 30. září se fanoušci příběhů Jak jsem poznal vaši matku mohou těšit na závěrečné dvě série, které jim Prima LOVE naservíruje každý den od 18.55 hned po dvou epizodách.

reklama

reklama