Harmonický pár ze seriálu Krejzovi: Jaroslava Kretschmerová a Oldřich Navrátil

Jaroslava Kretschmerová a Oldřich Navrátil v seriálu Krejzovi hrají manžele. O tom, že se mají opravdu rádi, svědčí i to, že je kromě práce pojí i letité přátelství. Krejzovi rozhodně nejsou jejich prvním společným setkáním. Pár si tihle dva spolu zahráli už v seriálu televize Prima Rodinná pouta před čtrnácti lety.
Jaroslava Kretschmerová a Oldřich Navrátil v seriálu Krejzovi 5
Jaroslava Kretschmerová a Oldřich Navrátil v seriálu Krejzovi 5
Krejzovi

reklama

Helena Krejzová v podání Jaroslavy Kretschmerové vtrhla konečně do seriálu Krejzovi.

Objevila se v posledním díle před koncem jarní sezóny a všechny svým nečekaným příjezdem překvapila. Její návrat domů z cest totiž nikdo z rodiny nečekal.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (80): Máma je doma!

„Celou dobu byla maminka-vědkyně na ledovci a s rodinou si jen telefonovala, nyní je ale čas se ukázat. Léta jsem odmítala hrát psycholožky, a teď jsem jedna světově uznávaná,“ prozrazuje herečka.

Jaroslava Kretschmerová v Krejzových 9
Autor: Produkce Jaroslava Kretschmerová v Krejzových 9

To, že se konečně její představitelka objevila na natáčení, vítají všichni s nadšením. „Potkat se s Jarinkou je pro mne vždy velký zážitek a radost. Je tak nějak správňácky »trhlá«, je jí hned všude plno a pořád se tváří jako sluníčko. Známe se tak dlouho, že už si ani nepamatuji, kdy jsme se poprvé potkali,“ neskrývá své nadšení seriálový manžel Oldřich Navrátil, který se s herečkou objevuje i jako manželský pár v divadelním představení Proměna.

Jaroslava Kretschmerová a Oldřich Navrátil v seriálu Krejzovi 4
Autor: Krejzovi Jaroslava Kretschmerová a Oldřich Navrátil v seriálu Krejzovi 4

Podobně na tom je i jedna ze seriálových dcer, Markéta Plánková, která herečku potkává v divadelní šatně studia Ypsilon. „Jarinka je skvělá, kdo by ji nemiloval. Známe se léta a jsem ráda, že konečně mezi náš přišla. Pořád jsme si jen telefonovaly.“

V maminkou Krejzovou, kterou Jaroslava Kretschmerová hraje, se budete moci v seriálu Krejzovi pravidelně setkávat po letní přestávce ve vysílání.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!