Heidi Klum má možná koronavirus. V izolaci je bez manžela

Koronavirus je stále strašákem č. 1. V posledních dnech se kvůli možné nákaze zavřela do izolace i topmodelka Heidi Klum. Už přes týden se necítí dobře a projevují se u ní příznaky nemoci COVID-19, kterou koronavirus způsobuje.
Heidi Klum má možná koronavirus.
Heidi Klum má možná koronavirus.
instagram/@heidiklum

reklama

„Stejně jako mnozí z vás, jsem i já celý týden nemocná. A bohužel se tak cítí i můj manžel, který se před několika dny vrátil z koncertního turné,“ píše Heidi Klum pod dojemným videem, kde se s manželem Tomem Kaulitzem líbá přes okenní tabuli. Kvůli příznakům podobným těm, které se projevují při nemoci COVID-19, se od sebe musel pár vzájemně izolovat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Heidi Klum (@heidiklum),

„Kvůli vlastnímu bezpečí zůstáváme odděleni do té doby, než budeme znát výsledky testů na koronavirus (které jsme si udělali až dnes; tedy 15. března, pozn. aut.). Nechceme nic šířit a vystavovat ostatní riziku... a ani jeden druhého! I když ho chci obejmout a políbit, děláme správnou věc a bráníme jakémukoliv šíření.“ 

Tom Hanks se nakazil koronavirem. 3

Trosečník Hanks se nakazil koronavirem

Dle posledních zpráv je Tom Kaulitz, kytarista skupiny Tokio Hotel, mimo nebezpečí. O negativním výsledku testu na přítomnost koronaviru SARS-CoV-2 informoval fanoušky kapely Bill Kaulitz, bratr Toma a frontman TH, na svém Instagramu.

Olga Kurylenko má koronavirus.

Bond girl Olga Kurylenko je nakažená koronavirem

Samotná modelka prozatím výsledky testů neprozradila. Fanoušci však začínají v komentářích u posledního příspěvku na sociální síti spekulovat o tom, že je Klum již v pořádku, když venčí svého psa a fotí se mimo svůj domov bez rušky. Skutečnost odhalí teprve čas.

Žádná celebrita není v bezpečí.

Koronavirus dál ohrožuje celebrity: Nákazu potvrdili Heimdall a Tormund

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!