Helena Houdová přiznala svůj recept na krásu

Bývalá modelka Helena Houdová se i se svými třemi dětmi usídlila na exotickém Bali, kde se věnuje sexuálnímu koučingu a kde objevuje taje erotické spirituality. Helena je i před čtyřicítkou krásná žena a o svůj recept na krásu se nyní podělila na sociálních sítích. Plastičtí chirurgové, třeste se!
Helena Houdová.
Helena Houdová.
instagram/@helenahoudova

reklama

Helenu těší nevěřícné kroucení hlavou těch, kteří nevěří faku, že má bývalá modelka již tři děti. Mladistvý vzhled podle ní tkví ve třech důležitých faktorech:

„Vůbec nic si nedělám z toho, co si o mně ostatní myslí. To není můj byznys. A já mám vnitřní klid, že následuju svobodu být sama sebou,“ začíná recept sexuální koučky.

Helena Houdová se podělila o svůj recept na mladistvý vzhled.
Autor: instagram/@helenahoudova Helena Houdová se podělila o svůj recept na mladistvý vzhled.

„Používám vědomě svoji sexuální energii – svoji životní sílu na léčení, vyživování a revitalizaci. Sexuální magie. Takovej orgazmickej facelift, báječný na pokožku,“ dodává Houdová a uzavírá: „A za třetí, nenechávám se manipulovat do toho, co všechno v životě já a moji bližní potřebujeme. Vybírám si sama intuicí.“   

Takže, pokud nemáte chuť utrácet za kosmetické zásahy, máte možnost se u Heleny Houdové inspirovat... otázkou je, jestli to takto funguje jen na Bali, nebo i nás, v Česku.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!