Hollywoodské hvězdy ohrozí cosi Pod povrchem

Děsivé zvuky a vjem… Kdo by ve chvíli setkání s podivnými skutečnostmi neznejistil? Krásné Michelle Pfeiffer a jejím blízkým ale obrátí divné úkazy poklidný život doslova naruby. Co se ale za tím vším skrývá? Dívejte se v neděli ve 22.25 na Primě na film Pod povrchem, bude to stát za to.
Michelle Pfeifferové odkryje Pod povrchem děsivou záhadu.
Michelle Pfeifferové odkryje Pod povrchem děsivou záhadu.
Dreamworks

reklama

Mrazivé napětí, to režisér Robert Zemeckis, autor tohoto kriminálního snímku, umí nastolit skutečně promyšlenými prostředky.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pod povrchem - upoutávka

Proslavil se filmy Návrat do budoucnosti a už tehdy předznamenal svou budoucí zálibu ve zvláštních efektech. Jak o něm prohlásil jeden filmový kritik, dokáže takové efekty nejlépe ze všech současných hollywoodských režisérů použít k podpoře dramatičnosti děje.

Děsivé zvuky a vjemy… Kdo by ve chvíli setkání s podivnými skutečnostmi neznejistil?
Autor: Dreamworks Děsivé zvuky a vjemy… Kdo by ve chvíli setkání s podivnými skutečnostmi neznejistil?

Když si uvědomíte, že stojí za filmy jako Polární expres a Vánoční koleda, budete muset kritikovi dát za pravdu. K tomu ještě přidejte Forresta Gumpa a alespoň zčásti se vám načrtne profil úspěšného režiséra Zemeckise. Vedle skvělé animace miluje ovšem také napětí, což si budete moci ověřit už během pátečního večera na Primě.

Co přijde?
Co přijde?

Záhady zvláštních domů, které se zjevují novým obyvatelům, jsou vděčné téma. Jak se ale na ně podívat novým okem? Robert Zemeckis to oko má a na chvíli nám jej půjčí.

Uvidíme skrze něj poklidné manželství Michelle Pfeiffer a Harrisona Forda, které naruší zvláštní úkazy. A to si pište, že si skvělí herci s postupnými proměnami nálad svých postav skvěle pohrají. Vždyť Zemeckis je obsadil do hlavních úloh bez jakýchkoliv alternativ, byla to jeho první a jediná volba a bezvadně vyšla.

Harrison Ford žije zpočátku v poklidném manželství
Autor: Dreamworks Harrison Ford žije zpočátku v poklidném manželství

Tahle trojka tvůrců měla zkrátka na sebe štěstí. Také proto, že další oblíbený herec Zemeckise Tom Hanks, se kterým ve stejnou dobu natáčel film Trosečník, musel během natáčení hubnout a nechat si narůst svůj vlastní plnovous. Trosečník byl tedy na chvíli zastaven a ustoupil filmu Pod povrchem, ve kterém herci nemuseli ani na váhu a ani si nechávat narůst vousy. Ono by to zarostlé Michelle stejně neslušelo!

Harrison Ford je stále ve skvělé kondici
Autor: Dreamworks Harrison Ford je stále ve skvělé kondici

Ve filmu Pod povrchem je právě na svůdnosti, křehkosti a jakési vnitřní čistotě Michelle vystavěn děj i postupné děsivé rozřešení záhady. Vy se tak můžete v neděli ve 22.25  na Primě těšit nejen na okouzlující krásu představitelky Clarie a neutuchající hereckou zručnost Harrisona Forda v roli jejího manžela Normana, ale také na propracovaný děj a skvěle vytvořené hrůzné mysteriozní efekty. Zkrátka jak to oceňovaný režisér Robert Zemeckis umí!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!