Hvězdy nad hlavou mají dotočeno! Nový seriál uvidíte na Primě už na podzim

Povedlo se i v této nelehké době! Poslední klapku má za sebou nový projekt televize Prima – Hvězdy nad hlavou. Na šestnáctidílný seriál z venkovského prostředí, vyprávěný s laskavým humorem a obsazený oblíbenými hvězdnými tvářemi, se na obrazovky chystá na podzim 2021.
Padla slavnostní poslední klapka nového seriálu televize Prima - Hvězdy nad hlavou.
Padla slavnostní poslední klapka nového seriálu televize Prima - Hvězdy nad hlavou.
FTV Prima/ Hvězdy nad hlavou

reklama

Posledním místem, kde se filmaři usadili, byly stáje – a v nich si svoje poslední chvilky před kamerou odbyl Bolek Polívka (Jindřich Prokeš) se svou seriálovou dcerou Kateřinou Fialovou (Táňa Prokešová). „Mám na natáčení krásné vzpomínky, krásné zážitky. Je mi líto, že už to končí. Bude se mi stýskat po hercích, koních, po přírodě…“ prozrazuje s lehkým smutkem herečka. Ta se divákům představí jako dcera statkáře, bezprostřední dívka, která jde do všeho po hlavě a s cílem něčeho dosáhnout. A hlavně, miluje Jirku. To vše je zdrojem nekončících problémů a komplikací. Také musí pracovat na rodinném statku, a to Kateřinu přivedlo před nejrůznější herecké výzvy. „Museli jsme absolvovat trénink jízdy na koni. Máme tam totiž pár scén, kdy jezdíme, a muselo to vypadat, že to opravdu umíme. Ráda bych v tom pokračovala i teď, když natáčení skončilo. Hodně jsem si to oblíbila. Posilujete svaly, které běžně nezapojíte, takže když jsem slezla z koně, tak jsem nemohla dát nohy k sobě a chodila jsem jako kačer,“ směje se Fialová, která také brala cenné rady od svého seriálového otce, protože Boleslav Polívka je ostřílený koňák.

Podívejte se, jak se seriál Hvězdy nad hlavou začínal natáčet:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hvězdy nad hlavou - První klapka

„Mám tři koně. Jeden má měsíční slepotu, tak jsme ho dali známým a vozí děti a je takový indiánský kůň Appaloosa. Pak mám ještě strakatýho a jednoho černýho s bílou hvězdičkou na čele, ale teď jsem dlouho nejezdil, protože jsem prodělal boreliózu. Snad se ještě do sedla vrátím,“ doufá herec Boleslav Polívka, který se na place potkal s neuvěřitelnou plejádou kolegů. „Znovu jsem se setkal s Alenkou Mihulovou. Známe se dobře z filmu Domácí péče, kde jsme hráli manžele, takže už to máme akordně nacvičené. Ona je hodně autentická a hraje se s ní moc dobře. Je velmi přirozená, přitom je skromná, a to je součást její velikosti,“ nešetří chválou Polívka, který se v novém seriálu postaral o roli statkáře a bývalého starosty. Má svou hlavu a miluje svou rodinu. I tak to má sám herec Polívka, který všechny své děti podporuje a sleduje. Naposledy svého syna Vladimíra, kterého diváci mohou vídat v jiném seriálu televize Prima – Polda. „Mně se tam Vladimír líbí. I David Matásek je skvělý. Tvoří takovou dobrou dvojku. S Vladimírem se často vídáváme, má domek v Olšanech a my tam taky bydlíme, tak si to říkáme. Rád chválím, a to nejen své děti.“

Herci Petr Nárožný, Bolek Polívka a Alena Michulová.
Autor: FTV Prima/ Hvězdy nad hlavou Herci Petr Nárožný, Bolek Polívka a Alena Michulová.

K aktuálně ztíženým podmínkám natáčení výrobní ředitelka TV Prima Lucia Kršáková uvádí: „Seriál se nám povedlo dotočit i přes nepříznivé podmínky, které nyní panují, hlavně díky zavedeným hygienickým opatřením, zodpovědnosti a profesionalitě všech zúčastněných.“ A dodává: „Jsme rádi, že se nám do našich nových projektů daří získat ke spolupráci velmi oblíbené hvězdné tváře.“

Hvězdy nad hlavou, hvězdy v hlavních rolích

Novinka televize Prima totiž bude nabitá hvězdami, představí se v ní Bolek Polívka, Tereza Kostková, Roman Zach, Roman Vojtek, Petr Nárožný, Pavel Zedníček, Oldřich Vlach, Kateřina Marie Fialová,Veronika Žilková, Václav Kopta, Jitka Smutná, Veronika Khek Kubařová, Miroslav Táborský, Martin Pechlát, Jaromír Dulava, Eva Leinweberová, Pavlína Mourková, Anna Schmidtmajerová, Ondřej Bauer a spousta dalších.

Šestnáctidílný seriál z venkovského prostředí, vyprávěný s nadhledem a laskavým humorem, se na obrazovky chystá příští rok.
Autor: FTV Prima/ Hvězdy nad hlavou Šestnáctidílný seriál z venkovského prostředí, vyprávěný s nadhledem a laskavým humorem, se na obrazovky chystá příští rok.

Za vznikem seriálu Hvězdy nad hlavou stojí produkční společnost INFINITY PRAGUE Ltd, a. s., producent Tomáš Hoffman, výkonná producentka Jana Gospičová a režiséři Martin Kopp a David Laňka.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!