Inspirujte se podle modelek Moniky Leové, Kateřiny Průšové a Elišky Bučkové

Léto se nám blíží a tak je nejvyšší čas pořídit si nějaké pěkné, vzdušné a hlavně sexy modely. Inspirovat se můžete třeba u Moniky Leové a dalších modelek, které odhalily křivky na módní přehlídce a odprezentovaly trendy outfity. Takže, co se letos nosí?
14. 5. 2018 TOP STAR: MONIKA LEOVÁ JE NA SEBE PŘED LÉTEM TVRDÁ
14. 5. 2018 TOP STAR: MONIKA LEOVÁ JE NA SEBE PŘED LÉTEM TVRDÁ

reklama

Monika Leová je na sebe před létem tvrdá. Protože si nedokáže odepřít zmrzlinu, trápí pak tělo v posilovně. „Chodím na kruhový trénink tak 3-4 x týdně, 2 x týdně tancuji a do toho ještě beach. Snažím se jít tomu pěknému tělu naproti. Akorát do plavek potřebuju pořádně ještě zamakat!" Monika je známá tím, že nerada nosí podprsenky. Nevadí to jejímu přítelovi? „Ne, on už je zvyklý. Jako vždycky tak pronese: Ty už zase nemáš podprsenku, jo? Nevím, já to mám nějak ráda. Cítím se svobodněji. Zas ty prsa nemám tak velká. Akorát si musím dávat trochu pozor, aby mi nebyla zima. Takže se snažím udržovat v teple. Jak sebe, tak je. Abych jako zbytečně nebudila pozornost. Někdy se to samozřejmě nepodaří, ale tak si to užívám, dokud to jde. Pak přijdou děti a už to nepůjde," svěřila se nám Monika.

I Katka Průšová bere blížící se letní sezonu zodpovědně. Kvůli opálení vycestovala před přehlídkou na pár dní k moři. „Byť už tolik nepředvádím, tak tenhle měsíc se toho sešlo hodně. A tak jsem prostě chtěla vypadat dobře. Plavky jdu tento týden. Takže se připravuji už několik měsíců, aby to tělo bylo dokonalé. Přeci jenom bude mi letos 35 a se mnou předvádějí dvacetileté modelky. Tak potřebuji být ve formě. Prostě to občas bolí no," řekla Katka.

 

Začínáme #fashionshow @poner_official @dfcfashionclub Make-up @janadarmovzalova

Příspěvek sdílený Kaca.prusova@seznam.cz (@katerinaprusova1),

 

#work #fiting #fashionshow #lengerie

Příspěvek sdílený Kaca.prusova@seznam.cz (@katerinaprusova1),

Eliška v létě nejvíc preferuje dlouhé rozevláté šaty. A i když to na sobě nedala znát, přehlídku odešla s velkou únavou. „Spala jsem jenom 4 hodiny, protože můj drahý se vrátil pozdě a zase brzo vstával. A ráno jsem ho budila na letadlo. Takže je to náročné, protože jsme tu od rána fitovali a zkoušeli choreografii. Ale mám to ráda. Přehlídky nemám zas tak často. Vybírám si ani ne tak podle lukrativity, ale spíš podle lidí, kteří tam budou. Letní módu mám ráda, ale vlastně tolik si jí neužiju, protože děláme letní rybářský tábor pro děti, " prozradila Eliška.

 

 #smile #usmevnatvari #happyday #brunette #women #happywomen #mood

Příspěvek sdílený Eliska Buckova (@eliskabuckova_official),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!