Iva Kubelková bude novou moderátorkou našeho TOP STAR magazínu

Dozvíte se rádi něco ze soukromí života hvězd? Pak určitě sledujete pořad TOP STAR magazín, provokativní, zajímavý, objevující, ale vždy pravdivý. Zároveň jste určitě zaregistrovali, že se chystá změna na moderátorském postu. V premiérových dílech se tak můžete těšit na krásnou Ivu Kubelkovou.
Iva Kubelková
Iva Kubelková

reklama

Na očích veřejnosti se Iva Kubelková zabydlela v roce 1996, kdy se stala první ViceMiss této soutěže. I přes úspěchy v modelingu se začala orientovat spíše na moderování a posléze i herectví.

Diváci televize Prima family se tak s ní mohou setkávat na obrazovkách prostřednictvím seriálu Cesty domů, kde ztvárňuje postavu lékařky Alice. Nyní se s ní ale budete moci vídat ještě častěji, a to v nových dílech oblíbeného magazínu o českých celebritách.

Přečtěte si rozhovor s Ivou Kubelkovou:

Cesty domů: Iva Kubelková

Iva Kubelková: Jasně, že si občas přečtu bulvár

To ještě ale není všechno, v TOP STAR magazínu  se toho chystá nového mnohem víc!

Pořad, ve kterém je hvězdám dobře, se v podzimním schéma posune zase o krok dál. S příchodem nové moderátorky Ivy Kubelkové dostane TOP STAR podtitul lifestylový magazín o českých hvězdách.

Hodně prostoru dostanou i naše Hvězdné reportérky! Jsou jako dívčí kapela, ve které každá umí zahrát správnou notu, a proto jim to dohromady skvěle ladí. Každý týden připravují 10 reportáží, ročně se tak v jejich hlavách rodí bezmála 460 témat, která pak vidíte na obrazovce. A i když to všechno vypadá velmi lehce, jsou za tím hodiny i dny práce tzv. na place a ve střižnách.

Podívejte se na novou podobu pořadu ZDE:

Prima - Top Star Magazín
Prima - Top Star Magazín

A kdo jsou Hvězdné reportérky?

 

Nový TOP STAR - Obrázek 3Eva Decastelo

Proč jsem součástí TOP STAR magazínu? Protože mám šanci se stále něco nového učit a podívám se na místa, kam by mi jako obyčejnému smrtelníkovi byl vstup zakázán. Nejdéle jsem k rozhovoru přemlouvala Miroslava Etzlera. Vždy mi to trvá zhruba rok.

 

 

Nový TOP STAR - Obrázek 7Mirka Roubíková

Na některé rozhovory si člověk musí počkat, ale platí, že kdo si počká, ten se dočká. Pak máte v pořadu i takové osobnosti jako Miroslava Donutila, Jana Kačera nebo Zdenu Studénkovou.

 

 

 

Nový TOP STAR - Obrázek 6Radka Červinková

Ráda nahlížím do duše člověka, pátrám po jejím obsahu, a proto mě zajímají příběhy lidí. Všech, nejen těch slavných, kteří nejsou zajímaví více lidé než ostatní. Právě ona obyčejná lidská duše se všemi svými zákoutími, ideálně hodně spletitými, mě láká a inspiruje k zachycení a vyprávění divákům…

 Nový TOP STAR - Obrázek 4

Kristýna Beranová

 

Mám na osobnosti štěstí, ale každá hvězda nemusí mít vždy svůj den. Je řada slavných, které přemlouvám k rozhovoru, ale raději neprozradím jména, protože je to zatím nekonečný příběh a mohla bych to zakřikout…

 

Nový TOP STAR - Obrázek 2Martina Jandová

TOP STAR je moje srdcová záležitost. Byla jsem u jeho počátku, kdy se ještě jmenoval TOP TEN, a to už je pár let života. Nejdéle jsem přemlouvala k rozhovoru Johna Travoltu, kterého jsem točila v Karlových Varech na festivalu, a nakonec se mi povedl exkluzivní šestiminutový rozhovor.

 

 

Nový TOP STAR - Obrázek 5Agáta Prachařová

Občas se mi hodí, že všechny slavné lidi znám osobně. Alespoň se nestydím. Nejhorší večírky jsou samozřejmě ty, kde je málo celebrit.

 

 

Na zbrusu nový TOP STAR magazín s Ivou Kubelkovou a Hvězdnými reportérkami se můžete podívat každé pondělí ve 21.45 na Prima family!

reklama

reklama