„Já vás mám rád, i když mě trošku začínáte sr*t,“ vzkazuje Kapitán Demo v nové písni

Kapitán Demo
Kapitán Demo
instagram

reklama

Samozvaný mecenáš, hitmaker a nejtlustší česká celebrita Kapitán Demo alias Jiří Burian vydává nové album “Mládí v trapu“, ze kterého do světa nedávno vypustil singl “Machoparking“. Nyní však vydává další ujetý a bizarní singl s názvem “Zlatíčka“.

Videoklip je, jak jsme u Kapitána Dema zvyklí, velice vtipný, kýčovitý a dosti zvrácený. Naráží v něm na spoustu témat. Například na Babiše, Kájínka a jeho propuštění na svobodu, ale také na sociální sítě, nebo veksláky. Je jakousi reakcí na aktuální dění ve společnosti, kde chybí láska a pozitivní energie. Klip je do detailu propracovaný. Nechybí namalované hovínko na botě Kapitána, úchylně se svíjející tanečníci či vtipné titulky.

Režie videoklipu se ujala Burianova manželka Darina Burianová. „Na klipu se pracovalo s radostí. Celý štáb dostal dobře zaplaceno a catering byl tak lahodný, že si ho pak ještě každý nesl domů. My v branži tomu říkáme: Zatočit volantem. Jinak můj hit nepotřebuje žádný koment. Už teď ho nasazují rádia po celé republice a to je dobře. Čistím éter láskou. Všichni jste zlatíčka. Bavte se," vzkazuje Kapitán Demo. Křest alba proběhne 5. prosince a Prima Music u toho nebude chybět!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Brumbál v Lambu na nákupech Foto : Adam Krena #mládívtrapu #kapitándemo #adamkrena

Příspěvek sdílený Kapitán Demo (@kapitandemo),

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama