Jack Reacher dostává jasný vzkaz Nevracej se. Ale neposlechne

Bývalý armádní policista Jack Reacher (Tom Cruise) přichází opět na scénu! Tentokrát bude muset své neortodoxní vyšetřovací způsoby nasadit na očištění vlastního jména a nebude to vůbec jednoduché! Thriller jak víno si nenechte ujít v sobotu od 21.35 na Primě.
Jack Reacher: Nevracej se - upoutávka
Jack Reacher: Nevracej se - upoutávka

reklama

Jack Reacher (Tom Cruise)se vrací domů. Tedy tam, kde to zná nejlíp – do hlavního stanu své staré jednotky, sto desáté jednotky vojenské policie ve Virginii, kde kdysi jako major sloužil. Chce se tam osobně potkat s majorem Susan Turner (Cobie Smulders), do té doby jen vřelým hlasem, který zná z telefonu, a pozvat ji na večeři. Jenže místo Susan nachází za stolem velícího důstojníka někoho zcela jiného a dozvídá se dvě znepokojující zprávy – jednu velice osobní a jednu, která by ho mohla dostat do vězení.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jack Reacher: Nevracej se - upoutávka

Tam se ostatně momentálně nachází i Susan. Kolem této krásky s neposkvrněnou pověstí začali náhle v podezřelém tempu umírat lidé a vše vyvrcholilo jejím obvinění ze špionáže.
Jack ji teď musí vytáhnout z basy, očistit její jméno a spolu s tím i to svoje, protože komplot řízených z vyšších armádních vrstev zahrnuje i pokus o odstranění jeho osoby. Při tom všem je samozřejmě pronásledován armádou, FBI, washingtonskou policií a brutálními hrdlořezy. Jak tohle dopadne? Bude litovat, že se vrátil zpátky? Nebo toho bude litovat někdo jiný?     

Věděli jste o filmu Jack Reacher - Nevracej se, že…

  • Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného detektivního románu britského spisovatele Lee Child.
  • Tento jeho román byl v roce svého vydání (2014) nominován na nejlepší knižní thriller (ITW Thriller Award) a v Anglii i v USA vedl žebříček nejprodávanějších knih.
  • Jack Reacher je ústřední postavou celkem sedmnácti Childových knih. Po Posledním výstřelu je Nevracej se druhým románem, který se dočkal filmového zpracování.
  • Jméno představitelky hlavní ženské role, Cobie Smulders, vám možná na první poslech moc neřekne, ale její tvář jistě ano. Fanoušci Marvelovek si ji určitě vybaví jako půvabnou agentku tajné organizace SHIELD. Cobie pochází z Kanady a jako dítě chtěla být doktorkou nebo námořní bioložkou. Na střední škole u ní ovšem zvítězily herecké ambice. Za sebou má rovněž úspěšnou modelingovou kariéru, díky které působila v Paříži, Miláně, Řecku či Německu.    

Další akce Jacka Reachera sledujte na Primě ve 21.35!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!