Jack Reacher má v záloze Poslední výstřel

Je proslulý svobodomyslností a svými nestandardními metodami. Tom Cruise alias bývalý armádní policista Jack Reacher, superhrdina ne nepodobný agentu Bournovi, vám připraví večer plný napětí a strhující podívané. Na tenhle nefalšovaný thriller se těšte v sobotu ve 21.35 na Primě.
Jack Reacher: Poslední výstřel
Jack Reacher: Poslední výstřel

reklama

Šest kulek ukončí život pěti lidí. Policie je na nohou. Takový masakr vyžaduje nadstandardní nasazení. Vyšetřování je ovšem brzy korunováno úspěchem. Policie dopadá pachatele a případ je, zdá se, vyřešen.

Vrahem je podle ní bývalý vojenský odstřelovač Barr. Za doby svého působení v armádě Barr zastřelil čtyři nevinné, ale byl osvobozen pro nedostatek důkazů. Armádní vyšetřovatel Jack Reach (Tom Criuse), který byl na případ tehdy nasazen, přísahal, že Barra dostane, pokud se o něco podobného pokusí znovu.

Je proto s podivem, že jediná věta, kterou se vyšetřovatelům současného zločinu podařilo ze zarytě mlčícího obviněného dostat, je: „Sežeňte Jacka Reachera.“

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jack Reacher: Poslední výstřel - upoutávka

Jenže sehnat Jacka Reachera je v praxi mnohem těžší, než se může zdát. Po návratu z Iráku žije v ústranní, nepoužívá kreditky a roztrhal i své osobní doklady. Nikdo vlastně neví, kde se nachází, ani jak ho kontaktovat. Objevuje se jako duch u případů, které dokazují, že spravedlnost je někdy slepá, a pro jejich vyřešení neváhá ignorovat veškeré zákony.
I když se zdá, že v tomto případě je všechno jasné a Barr pod tíhou důkazů nemá šanci, Jack ví, že tu něco nehraje. Toho střelce on přece zná a zná taky hlavní pravidlo armádních snajprů: nikdy nesmíš minout. Šest kulek mělo zabít šest lidí. Ty počty tu nesedí.
Ujímá se vyšetřování a z naprosto jasného případu se stává výbušná kauza. Dává se dohromady s mladou půvabnou obhájkyní a společně se krok za krokem přibližují ke skutečnému pachateli. K pachateli, kterého nikdy před tím neviděli a který je mocnější, než očekávali. Jenže Reacher, lépe než kdo jiný, ví, že na světě není dvou sobě rovných soupeřů. Ví, že jediný způsob, jak se nepříteli dostat na kobylku, je vyrovnat se jeho mazanosti a bezohlednosti a pak ho v jeho vlastní hře porazit.
 

Věděli jste, že…

-  Postava bývalého vojenského policisty Jacka Reachera je známá milovníkům dobrých detektivek. Stvořil ji totiž britský spisovatel Lee Child, autor mnoha slavných kriminálních románů. Reacher je hrdinou celkem sedmnácti knih a Poslední výstřel je prvním snímkem, ve kterém se tenhle neortodoxní, neústupný hrdina dostává i na filmové plátno. Naštěstí ne snímkem posledním.

Jacka Reachera a jeho Poslední výstřel sledujte na Primě ve 21.35!

reklama

reklama