Lukáš Pavlásek se na čas rozloučí se svou novou talkshow. Pozvání do posledního dílu přijali Jan Hřebejk, Debbi a Michaela Maurerová

Pozvání do osmého pokračování talkshow Lukáše Pavláska přijali Jan Hřebejk, Michaela Maurerová a Debbi. Dívejte se v úterý 6. dubna ve 22.15 Na Pavláska na TV Prima.
Na Pavláska 8
Na Pavláska 8
Prima FTV

reklama

Lukáš Pavlásek se již tradičně představí v roli hostitele ve své talkshow Na Pavláska, kam si zve zajímavé hosty ze světa showbyznysu. Tentokrát se můžete těšit na režiséra několika veleúspěšných filmů považovaných za český kinematografický poklad, Jana Hřebejka, který zavzpomíná, jaké bylo natáčení s hercem Jiřím Kodetem. Ten ztvárnil ve filmu Pelíšky neurotického otce Krause. 

Jaké bylo natáčení s hercem Jiřím Kodetem, zavzpomínal Jan Hřebejk:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Na Pavláska (8): Jan Hřebejk vypráví o natáčení s Jiřím Kodetem

Dalšími hosty budou herečka Michaela Maurerová, která má, jak sama říká, dva zásadní životní přeřeky, ze kterých vzešly tři krásné následky. Posledním hostem bude zpěvačka Debbi.

"S Míšou Maurerovou jsme si zatancovali, byla to pro mě taková náhrada za taneční, protože do těch jsem sice chodil do domu železničářů na Vinohradech, ale k tanci jsem se snad nikdy nedostal, protože jsem záhy objevil hospodu, nádhernou čtyřku za rohem plnou života, kam jsem pak pravidelně docházel místo tanečních hodin. Mámě jsem doma drze tvrdil, že vždy v úterý chodím do tanečních, což ona prokoukla, neboť jsem neměl žádné děvče a smrděl jsem kouřem,“ prozradil na sebe Lukáš Pavlásek.

"Těším se, že se brzo zase uvidíme Na Pavláska. Už se mi po té atmosféře na jevišti a po smíchu publika při natáčení stýská. Hlavně všem divákům teď přeji hodně síly, štěstí a zdraví,“ dodal závěrem Lukáš Pavlásek.

Dívejte se Na Pavláska 6. dubna ve 22.15 na TV Prima.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!