Jak naladit nový kanál Prima STAR. Vysílání zahájí již v pondělí 14. června

Nejnovější kanál skupiny Prima – Prima STAR – bude vysílat již od příštího pondělí, 14. června. Odstartuje hned ráno a v průběhu dne se diváci mohou těšit na historicky první díly Rodinných pout, S Italem v kuchyni nebo Božských dortů od Markéty. Nezapomeňte si Prima STAR včas naladit. Postup je jednoduchý.
Nový kanál skupiny Prima - Prima STAR.
Nový kanál skupiny Prima - Prima STAR.
FTV Prima

reklama

Nový kanál Prima STAR si diváci mohou v DVB-T2, MUX 22 naladit již teď pod názvem Prima STAR (na původní pozici Test-1) nebo je dostupný také na platformě Skylink.

Jak naladit Prima STAR.
Autor: FTV Prima Jak naladit Prima STAR.

„Kanál bude pro všechny milovníky klasické prima zábavy. Najdou na něm totiž všechny formáty, které milovali 28 let našeho vysílání a na obrazovkách je v poslední době neměli šanci vidět. Často si však o ně psali, a tak jsme pro ně sestavili speciální kanál, kde všechny své oblíbené hvězdy uvidí,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Jak naladit Prima STAR.
Autor: FTV Prima Jak naladit Prima STAR.

Nový kanál začne vysílat již příští pondělí, a to hned ráno. Diváci si ho mohou naladit už nyní – v DVB-T2, multiplexu 22 pod názvem Prima STAR (na původní pozici Test-1). Připraveny jsou pro ně podrobné návody k automatickému i ručnímu ladění na www.star.iprima.cz. Kanál bude exkluzivně dostupný i pro zákazníky T-Mobile TV od tarifu XS výše, kterým se naladí automaticky na EPG pozici 18.

Seznam vysílačů.
Autor: FTV Prima Seznam vysílačů.
Kanály Prima SHOW a Prima STAR od 7. prosince na platformě Skylink.

Kanály Prima SHOW a Prima STAR také na Skylinku

Programové schéma kanálu Prima STAR představuje programový ředitel skupiny Prima, Roman Mrázek:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Programové schéma Prima Star

První večer se v hlavním vysílacím čase představí Nikdo není dokonalý s moderátorem Jiřím Krampolem a hosty Janem Rosákem a Janem Přeučilem. (Ne)vědomost českého národa společně ověří sérií zapeklitých otázek, přidají však i humorné historky ze svých profesí a soukromého života. Díl nabídne z dnešního úhlu pohledu i skutečnou retro otázku, a to: „Kolik haléřů má 5 korun?“

Mezi dalšími pořady určitě zaujme také Carusošou či Jak se staví sen.

reklama

reklama