Jak se z ošklivého káčátka vyklubal sexy policajt. Připomeňte si Davida Matáska v Básnících už v sobotu

Na televizní obrazovce ho proslavila především role Kendyho ve filmech Dušana Kleina. Za tu dobu prošel David Matásek dlouhou hereckou cestu. Připomeňme si, jaké byly jeho začátky s filmem Jak básníkům chutná život. Dívejte se v sobotu ve 21.45 na Primě.
David Matásek školák a David Matásek drsnej Polda.
David Matásek školák a David Matásek drsnej Polda.
Filmové studio Barrandov/FTV Prima

reklama

Sexy herců v drsných rolích není nikdy dost. Televize Prima má to štěstí, že pár opravdu pěkných hereckých policajtů v repertoáru má, k nim se David Matásek rozhodně řadí. Seriálová postava Michala Břízy mu svědčí.

David Matásek jako sexy policajt

Idolem dívčích srdcí se však David nestal hned, musel ušlapat pěknou řádku let, aby se vymanil z role mladého režiséra Kendyho. Jak se mu to povedlo? Za nás tedy na jedničku.

Televizní seriál Polda se vrací na obrazovky Primy! Čtvrtá série se právě natáčí.
Autor: archiv Prima Televizní seriál Polda se vrací na obrazovky Primy! Čtvrtá série se právě natáčí.

David Matásek ve filmu Jak básníkům chutná život

Zatímco Kendy se jako pomocný režisér vrací do rodného města natáčet s televizním štábem třináctidílný seriál, Štěpán Šafránek, vybaven po promoci maminčinými radami, nastupuje na své první místo - na internu zdejší nemocnice. Jeho nepřizpůsobivost místním poměrům a smysl pro etiku zvoleného povolání však příliš nevyhovuje ostatním už zaběhnutým kolegům.

David Matásek jako Kendy a Pavel Kříž jako básník Štěpánek.
Autor: Filmové studio Barrandov David Matásek jako Kendy a Pavel Kříž jako básník Štěpánek.

Zatímco ti se škodolibě baví jeho horlivostí a zodpovědností, Štěpán má stále větší problémy s nadřízenými, až je nakonec přesunut na všemi odmítané místo venkovského obvodního lékaře. V Bezdíkově však potkává novou, snad už trvalou a opětovanou lásku, s níž se posléze rozhodne žít a pracovat v severních Čechách.

Podívejte se na ukázku z filmu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jak básníkům chutná život - upoutávka

Na film Jak básníkům chutná život se dívejte v sobotu ve 21.45 na Primě.

reklama

reklama