Jak začít se slepicemi? Dozvíte se v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Do vašich domácností se opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: malochov slepic se vrací do módy
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: malochov slepic se vrací do módy
archiv FTV Prima

reklama

V dalším díle pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ vám poradíme, jak vytvořit hravé a jedinečné květinové aranžmá do dárkových boxů. Kouzlit budeme také s třezalkou, ze které si vyrobíme léčivý svatojánský olejíček na všechny neduhy. Do módy se vrací malochov slepic, a tak se zeptáme odborníka, jak začít a co všechno to obnáší. V rubrice Prima NÁPADY nám Pavel Zeman předvede, jak postavit dětem na zahradě indiánské týpí.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ:  jak postavit dětem indiánské týpí
Autor: archiv FTV Prima RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ: jak postavit dětem indiánské týpí

Seznámíme se s méně známými exotickými bylinkami a s tím, jak je pěstovat. O své zkušenosti s ochranou zahrady před klíšťaty se s námi podělí odbornice Šárka Zelenková a Václav Větvička v tradiční listárně odpoví na nejrozmanitější dotazy diváků. Na závěr se dozvíme, proč se poslední dobou stává nenáročná trvalka dlužicha oblíbenou rostlinou v našich zahradách.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 3. června 2018 v 11.55 na Primě

reklama

reklama