Jaké má plány na léto frontman kapely Chinaski - Michal Malátný?

Na podzim to v Chinaski vřelo. A pak to bouchlo - rozdělení kapely. Vyhazovy, odchody a praní špinavého prádla. No, a protože začíná období festivalů, nešlo se nepřeptat, jak to Chinaski mají teď. Jak budou trávit celé léto?
11. 6. 2018 TOP STAR: CO MÁ V PLÁNU NA LÉTO KAPELA CHINASKI?
11. 6. 2018 TOP STAR: CO MÁ V PLÁNU NA LÉTO KAPELA CHINASKI?

reklama

Celá kapela se těší, až budou celé léto hrát na hudebních festivalech. Ale dojde i na rodinnou pohodu. Budou s dětmi jezdit na výlety, do zoo nebo budou třeba na chalupě.

Frontman kapely Michal Malátný prozradil, že ho baví zahradničení. „Baví mě sekat, rýt, plít, rýt a prostě starat se o tu zelenou přírodu doma. To jsem dopadl. Rocker – zahrádkář. U vjezdové brány na pozemek je obrovský starý tamaryšek a pod ním jsem skutečně napsal tu naši píseň tamaryšek. A pak pěstuji: dýně, cukety, kedlubny, květák, fazole, růže a slunečnice,“ řekl zpěvák.

Tak tohle by chtělo ověřit a prověřit. Možná se z Michala stane dřív pejskař než zahrádkář. Jeho dcerky totiž po psovi už dlouho touží. „Já nejsem často doma a nejsem schopný se o zvíře starat. Moje žena má spoustu práce, a jestli jim zvířátko pořídíme, tak až budou schopný se o něj sami postarat. Teď by to zbylo stejně na nás. A já jako nebudu chodit se psem, to se mi fakt nechce. Vůbec,“ prozradil Michal.

A jakou rasu by případně Michal volil, když se říká, že páníček se časem podobá svému psovi? „Český fousek,“ odpověděl se smíchem.

reklama

reklama