Jakub Prachař a Sara Sandeva jsou Dvojka na zabití. Prima natáčí nový seriál

Televize Prima chystá na obrazovky další seriál, v jehož hlavních rolích se objeví Jakub Prachař a Sara Sandeva. Dvojka na zabití se ponese v duchu komedie, krimi a rčení, že protiklady se přitahují.
Jakmile Martinovi přes cestu přejde Karolína, postupně přestává toužit po smrti, a začíná zase chápat, že jeho práce je důležitá a že je schopen se sblížit i s dalším člověkem.
Jakmile Martinovi přes cestu přejde Karolína, postupně přestává toužit po smrti, a začíná zase chápat, že jeho práce je důležitá a že je schopen se sblížit i s dalším člověkem.
FTV Prima / Dvojka na zabití

reklama

Rozervovaný, depresivní a jedovatě ironický detektiv Martin Rykl (Jakub Prachař) je bývalý elitní člen URNY a „k ruce“ dostane slušnou, ambiciózní a organizovanou vyšetřovatelku Karolínu Světlou (Sara Sandeva). Tahle na první pohled nesourodá dvojice spolu začne pracovat na policejním oddělení.

Dvojka na zabití s Jakubem Prachařem a Sárou Sandevou

„Začínáme točit zábavnou osmidílnou krimi sérii Dvojka na zabití, která bude velmi akční a velmi zábavná. V hlavních rolích se představí Jakub Prachař a Sara Sandeva,“ prozradila na první klapce ředitelka obsahu televize Prima Lenka Hornová.

Nový seriál Dvojka na zabití
Autor: FTV Prima / Dvojka na zabití Nový seriál Dvojka na zabití

Rykl byl šťastný a spokojený chlap, ovšem jen do doby, kdy se i jeho dotklo neštěstí. Při cestě domů přepadl zloděj jeho manželku a ubodal ji k smrti. Pachatele nikdy nenašli a on po něm nepřestal nikdy pátrat. A do toho na policejní oddělení přichází nová posila – Karolína.

„Je to smutný, cynický detektiv, který nemá z ničeho radost, ale když je v práci, tak na svůj život zapomene a baví ho to. Svoje problémy si samozřejmě nosí do práce,“ představuje svou roli Jakub Prachař.

Jakmile Martinovi přes cestu přejde Karolína, postupně přestává toužit po smrti, a začíná zase chápat, že jeho práce je důležitá a že je schopen se sblížit i s dalším člověkem. „Se Sárou už jsme točili pohádku, kde jsme se letmo potkali, a myslím, že spolupráce je výborná. Je dobrá herečka a je chytrá, což je základ,“ prozrazuje Prachař.

„Se Sárou už jsme točili pohádku, kde jsme se letmo potkali, a myslím, že spolupráce je výborná. Je dobrá herečka a je chytrá, což je základ,“ prozrazuje Prachař.
Autor: FTV Prima / Dvojka na zabití „Se Sárou už jsme točili pohádku, kde jsme se letmo potkali, a myslím, že spolupráce je výborná. Je dobrá herečka a je chytrá, což je základ,“ prozrazuje Prachař.

Karolína pochází z policejní rodiny, takže o svém povolání měla jasno. „Hraju Karolínu, mladou slečnu po škole, která dostala svou první pracovní příležitost. Je trochu naivní, ale zároveň má ráda pravidla, řád, a když se potká s Martinem, tak se trochu změní. Zaměřuje se na svou kariéru a ze začátku má vše jasně dané, naplánované…“ přiznává Sandeva, která je za svou novou hereckou příležitost vděčná.

Velká herecká příležitost

„Pro mě to je první dospělá role, je to něco jiného, než jsem točila doteď. Dokonce jsem se domluvila s jedním rodinným známým, který je od policie, aby mě naučil držet zbraň, ať u toho nevypadám jak Barbie. Jsem šťastná, že detektiva hraje Kuba, protože je důležité mít správného parťáka, když točíte denně několik obrazů,“ dodává herečka.

Televize Prima chystá na obrazovky další seriál, v jehož hlavních rolích se objeví Jakub Prachař a Sára Sandeva.
Autor: FTV Prima / Dvojka na zabití Televize Prima chystá na obrazovky další seriál, v jehož hlavních rolích se objeví Jakub Prachař a Sára Sandeva.

Spokojený na place je i Prachař, a možná i proto, že se na roli celkem připravil. „Zapadl jsem do té policejní role dobře, bylo to hned. Zamakal jsem na fyzičce, poradil jsem se s Vaškem Noidem Bártou – a mám dole patnáct kilo. Koupil jsem si kolo, začal běhat…“ uzavírá herec. V dalších rolích se diváci mohou těšit na Norberta Lichého jako vyšetřovatele Krátkého, Milana Šteidlera alias vyšetřovatele Dlouhého nebo Filipa Kaňkovského jako technika Koťátko.

O nasazení krimiseriálu Dvojka na zabití, který má pod taktovkou režisér Libor Kodad, bude Prima včas informovat.

Ověřená dvojice režiséra Libora Kodada a Jakuba Prachaře coby herce v hlavní roli stojí i za komediálním seriálem z kuchařského prostředí Ohnivý kuře, kterým si můžete zkrátit čekání na nový seriál Dvojka na zabití. Podívejte se na něj on-line v archivu iPrima:

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!