Jarní novinky v pojištění motorových vozidel České pojišťovny

Se začátkem motoristické sezóny přichází Česká pojišťovna s novinkami v pojištění motorových vozidel. Nové připojištění poruchy vozidla uhradí náklady na opravu vozu včetně náhradních dílů a pojistit lze nově i poškození motorového prostoru zvířetem.
Novinky v pojištění aut
Novinky v pojištění aut
iStock

reklama

Připojištění poruchy

„S poruchou vozidla se někdy setkal snad každý řidič. Představuje nečekaný a často nemalý výdaj, oprava se mnohdy vyšplhá na desítky tisíc korun. S tímto pojištěním se naši klienti již poruchy bát nemusí, uhradíme náklady na opravu vozu, včetně náhradních dílů a diagnostiky. Samozřejmostí je pomoc s výběrem vhodného servisu,“ vysvětluje Tomáš Kabele, manažer útvaru pojištění motorových vozidel České pojišťovny a dodává: „Velmi zajímavá je i cena této novinky, řidiči ji mohou pořídit již za 1250 Kč za rok.“ Připravena je navíc také varianta bez spoluúčasti. 

Víte, že... 
- pojištění poruchy pomůže v případě opravy např. turbodmychadla, převodovky, řídící jednotky a dalších součástí vozidla? 
- se připojištění vztahuje na automobily staré až 10 let a pojistit můžete téměř všechny značky automobilů? 
- připojištění poruchy vyjde bez spoluúčasti na 2 150 Kč, se spoluúčastí 5 000 Kč potom dokonce jen na 1 250 Kč?

Poškození vozidla zvířetem

Nově mohou motoristé uzavřít také pojištění pro případ poškození vozu zvířetem. Nejen tomu, kdo bydlí blízko k přírodě, hrozí poškození kabelů či brzdové soustavy například hlodavci. Vyplatí se na to myslet i ve městech. Novinka se sjednává se spoluúčastí 1 000 korun jako doplňkové pojištění k havarijnímu pojištění nebo povinnému ručení. Motorista má k dispozici pojistný limit ve výši 30 000 korun a případná škoda nemá vliv na bonus. Celoroční ochrana automobilu před poškozením zvířaty pak vyjde pouze na 80 korun za rok!

 

Více na www.ceskapojistovna.cz                                                   KOMERČNÍ ČLÁNEK

reklama

reklama