Je Lana Del Rey šťastná? Podle nového singlu ne

Americká zpěvačka a skladatelka Lana Del Rey zveřejnila před pár dny svou novou píseň s názvem Hope Is a Dangerous Thing for a Woman like Me to Have – but I Have It, která je plná emocí.
Lana Del Rey
Lana Del Rey
instagram

reklama

V nové skladbě zpívá: „Neptejte se mě, jestli jsem šťastná, protože víte, že nejsem,“ a pokračuje: „V nejlepším případě mohu říci, že nejsem smutná. Protože naděje je nebezpečná věc pro ženu, jako jsem já.“

Jak je v její tvorbě obvyklé, v pomalých tempech nechává vyniknout svůj charakteristický hlas, jenž doprovází minimalistická hra na klavír. Píseň je další vlaštovkou z připravovaného alba, které by mělo vyjít koncem března pod názvem Norman Fucking Rockwell. Deska bude také obsahovat již loni vydané songy Mariners Apartment Complex, Venice Bitch a také skladbu How To Disappear.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you to our friends in Kona. See you tonight Honolulu 

Příspěvek sdílený Lana Del Rey (@lanadelrey),

Zpěvaččina hudba je proslulá posedlostí tématy tragické romantiky a melancholie. Její vystoupení bývají velmi často emotivní a dosti ponurá. Čeští fanoušci se o tom mohli přesvědčit na loňském festivalu Aerodrome v Panenském Týnci.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama