Jednou z Hozierových zastávek na turné bude i Praha

Charismatického Ira, který se nebojí sáhnout i na taková témata, jakými jsou problematika církve nebo persekuce homosexuálů, jak to známe z jeho zřejmě nejslavnější písně "Take Me To Church", uvidíme již brzy. Do pražského Fora Karlín zavítá 27. srpna.
Andrew Hozier-Byrne
Andrew Hozier-Byrne
instagram/@hozier

reklama

Andrew Hozier-Byrne na sebe výše zmíněnou písní upozornil neskutečným způsobem. Klip si na Youtube vysloužil přes 284 milionů zhlédnutí, vznikl nespočet coverů snažících se dosáhnout stejné kvality, jakou se pyšní originál, a aby toho nebylo málo, byla píseň nominovaná na cenu Grammy a na hudební cenu MTV.

Po vydání singlu "Take Me To Church" v roce 2013 se muzikantova kariéra rozjela ve velkém. Následující rok vydal eponymní debutové album Hozier, které strhlo irské i světové hitparády a vyšvihlo Hoziera na špičku hudební branže. Rok 2018 přinesl Irovi další úspěch, singl "Nina Cried Power".

Už v srpnu přivítá Hoziera Forum Karlín.
Autor: instagram/@hozier Už v srpnu přivítá Hoziera Forum Karlín.

Momentální Hozierovo turné Wasteland, Baby Tour je opravdu rozlehlé. Zpěvák se bude potulovat po Spojených státech i Kanadě a projede Evropu. Jenom v Londýně bude mít pět koncertů, z nichž jsou už dva vyprodané. Je jasné, že zájem o muzikanta je celosvětový. Nejen živá vystoupení jsou úspěšná, ale i prodej nové desky Wasteland, Baby! je trhákem.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!