Julia Roberts prožije šílené Noci s nepřítelem

Nikdy si nemůžete být jisti, kdo vedle vás žije, jakkoli se ti milí lidé mohou zdát jako ideální pár. Psychický teror není vidět, jen deptá srdce a duši. Přesně v takové situaci se ocitla Julia Roberts ve filmu Noci s nepřítelem. Podaří se jí zachránit se? V pátek ve 22.00 na Primě.
Záběry z filmu Noci s nepřítelem
Záběry z filmu Noci s nepřítelem
20th Century Fox

reklama

Psychologický thriller o ženě, která se pokusila uniknout z manželství horšího než peklo. Když si Laura brala Martina, neměla potuchy o hloubce jeho kruté vášně. Navenek jsou ideální pár – krásná a dokonalá hospodyňka a pohledný, úspěšný a svůdný manžel. Ale věci nejsou takové, jak se zdají. Laura je ženou, která žije ve svém nitru s hrozným tajemstvím. Aby unikla strašlivé noční můře, je schopna riskovat cokoli – i svůj život.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Noci s nepřítelem - upoutávka

Zajímavosti

  • Natáčení snímku se občas jako divák zúčastnil i Juliin bratr Eric Roberts se svojí první manželkou, která byla v té době těhotná, čekala Ericovu dceru a Juliinu neteř Emmu.
  • Pro Julii Roberts to bylo jedno z nejhorších natáčení v její kariéře. V několika případech se prý stalo, že fyzické a psychické násilí nebylo příliš předstírané, neboť režisér filmu usiloval o maximální věrohodnost hereckého podání, navíc některé násilnické scény byly natáčeny mnohokrát po sobě. Kvůli tomu také osobní vztahy mezi oběma hlavními představiteli nebyly nijak ideální.
  • Film má téměř totožný děj s malajsko-indickým snímkem Manjil Virinja Pookkal (1980)
  • Původně měli ve snímku ztvárnit hlavní role Sean Connery a Kim Basinger. Kvůli časové vytíženosti obou herců ale z jejich obsazení sešlo.
Záběry z filmu Noci s nepřítelem
Autor: 20th Century Fox Záběry z filmu Noci s nepřítelem


Režie: Joseph Ruben
Předloha: Nancy Price (kniha)
Scénář: Ronald Bass
Kamera: John Lindley
Hudba: Jerry Goldsmith
Hrají: Julia Roberts, Patrick Bergin, Kevin Anderson, Elizabeth Lawrence, Kyle Secor, Claudette Nevins, Marita Geraghty, John Lindley, John Ward, Nancy Fish, Tony Abatemarco

reklama

reklama