Jurský park: nesmrtelná klasika ve středu na Primě

Druhá červencová středa patří nesmrtelné klasice Jurskému parku. Dívejte se ve 20.15 na Primě.
Jurský park
Jurský park

reklama

Vybudovat zábavní park pro rodiny s dětmi dá fušku. Musíte sehnat několik dechberoucích atrakcí, myslet na stánky s občerstvením a suvenýry. A hlavně musíte mít příslušná hyguenická povolení.

Jurský park voní letním dobrodružstvím, které ovlivnilo celou jednu generaci v zájmu o dinosaury. A jak jste si určitě všimli, jeho odkaz díky Jurským světům doslova žije dodnes.

Podívejte se na upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jurský park - upoutávka

A takto vypadala původí upoutávka k filmu Jurský film:

Přikráčení jeho veličenstva Tyrranosaura rexe v Jurském parku patří mezi nejkomplexnější scény klasické trikařiny vůbec! Kombinace animatronické hlavy, digitálních modelů a dalších nejrůznějších praktických prvků však dodnes bere dech. Mnohé z nejslavnějších okamžiků celé scény přitom vznikaly překvapivě snadno – například ony vlny ve sklenici vody byly dílem toho, že jeden z trikařů bušil kladivem do podvozku auta. Podívejte se na dalším videu:

Jurský park platí za ideální kombinaci sci-fi, dinosaurů a variace na Indiana Jonese plus dětského filmu, což je mišmaš tak šílený, že by měl teoreticky skončit katastrofou! Film o zábavním parku, kde vědci klonují dinosaury, však divákům nejenže nepřišel otřesný, ale stal se moderní klasikou. Právem!

Legendární Jurský park si užijte ve středu 8. července ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama