K VĚCI

Autorské rozhovory pohledem našich šéfreportérek a jejich politická témata. Od pondělí do pátku na CNN Prima NEWS premiérově od 9.30. Moderují Marie Bastlová a Pavlína Kosová.
K VĚCI
K VĚCI
CNN Prima News

reklama

Podrobný rozbor aktuálních událostí a témat s významnými postavami veřejného života. K VĚCI otevírá témata, která rezonují doma i ve světě. Fakticky je rozebereme, pojmenujeme, zanalyzujeme a zasadíme je do kontextu. K VĚCI s politickými tématy povede každý všední den Marie Bastlová a Pavlína Kosová. 

Marie Bastlová

Vystudovala žurnalistiku a mediální studia na Fakultě sociální věd Univerzity Karlovy a současně všeobecné právo na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Rok studovala v rámci programu Erasmus také evropské právo na Université Toulouse 1 Capitole ve Francii.

Podívejte se na rozhovor s Marií Bastlovou:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

CNN Interview: Marie Bastlová

Novinářskou dráhu začala jako sportovní redaktorka serveru lidovky.cz a později jako redaktorka tištěných Lidových novin. V roce 2008 přešla do Hospodářských novin coby parlamentní zpravodajka a později politická reportérka. V roce 2015 nastoupila jako politická analytička na vznikají ČRo Plus, brzy ale přešla do investigativně-analytické buňky Radiožurnálu. Od léta 2017 do jara 2020 moderovala publicistický pořad Dvacet minut Radiožurnálu. Za rok 2011 získala cenu Křepelka pro mladé novináře do 33 let ještě pod jménem Marie Valášková. Sedmkrát byla nominována na Novinářskou cenu, ve vítězství proměnila nominaci v roce 2019, kdy získala Novinářskou cenu za rozhovory pro pořad Dvacet minut Radiožurnálu. Aktuálně moderuje diskusní pořad K VĚCI na nové zpravodajské platformě CNN Prima NEWS, kde se stará o politická témata.  

K VĚCI Marie Bastlová
Autor: CNN Prima News K VĚCI Marie Bastlová

Pavlína Kosová

V médiích začínala jako redaktorka v politickém oddělení deníku Blesk. Poté pracovala pět let v TV Nova – původně jako editorka TN.cz, posléze jako reportérka Televizních novin a moderátorka Ranních Televizních novin. Politickým tématům a parlamentnímu zpravodajství se dva a půl roku věnovala i na Seznam Zprávách a v TV Seznam.

Ve zpravodajství TV Prima působí od července 2019. Na CNN Prima NEWS moderuje diskuzní pořad K VĚCI a stará se o politická témata.

K VĚCI Pavlína Kosová
Autor: CNN Prima News K VĚCI Pavlína Kosová
CNN Prima NEWS
Autor: CNN Prima News CNN Prima NEWS

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!