Kapela UDG slaví kulatiny a vyráží na turné

UDG
UDG

reklama

Víte, co znamená zkratka kapely UDG? Nepoužitelní polobozi! A právě ti v sobotu 23. února startují oslavu 20. výročí svého vzniku. Až do dubna se na ně můžete těšit ve velkých klubech a kulturních domech po celé České republice. Na šestnácti zastávkách svým fanouškům předvedou speciální narozeninovou show!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‼️20 LET TOUR‼️ Do konce festivalový sezóny nám zbývají už jen tři open air koncerty a tak bysme vám rádi představili naše další plány, co nás čeká a co nás nemine  Podzim a zbytek roku se zavřeme do zkušebny a budeme především pracovat na nových písních. Čeká nás několik kapelních soustředění na chalupě "mimo civilizaci" a tak doufáme, že z nás vypadnou jen ty nejlepší nápady. Ty totiž máme následně v plánu v prosinci nahrát ve studiu. Čeká nás totiž velká věc a to mega speciální, narozeninové tour k 20 letům naší existence. Oslava to nebude jen tak kdejaká, a tak pro vás chceme připravit co největší show, dlouhý koncerty se spoustou vychytávek a novinek  Tour odstartujeme na konci února a pojedeme až do dubna. V roli speciálního hosta se objeví kamarádi @jdband_official . Bude se hrát, bude se pařit, bude se slavit!  Do seznamu zastávek jsme vybrali samý super prostory, kde to máme rádi, kde se dobře hraje a kde to prostě bude total bombový Snad si každý něco vybere  Předprodej vstupenek byl právě zahájen  Lístky k dostání na xticket.cz : https://xticket.cz/turne/1-udg-20-let-tour Už víte kde se potkáme? Dejte nám vědět do komentářů  TĚŠÍME SE NA VÁS! UDG foto: @photonozicka lokace: @jungleginbar ( Nejlepší drinky a nejlepší jídlo v Liberci )

Příspěvek sdílený UDG (@udg_official),

Kapela v rámci „20 let tour“ navštíví větší města jako například Olomouc, Ostravu, Brno či Plzeň, ale i menší kouty republiky. Pražští fanoušci se na ně mohou těšit 13. března, kdy zahrají v oblíbeném Lucerna Music Baru. A Prima Music u toho nebude chybět!

A jaké plány má UDG na tento rok? Ve spolupráci s hudební stanicí natočili akustické CD a DVD. Během léta chtějí natočit festivalové live CD a do konce roku by rádi dokončili nové album. Tento rok budou mít vskutku nabitý!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama