Kapitán Demo se chystá udělat si z Fora Karlín svoje pískoviště

Jeden z nejbláznivějších koncertů letošního roku chystá alter ego muzikanta Jiřího Buriana, raper známý jako Kapitán Demo. Obtloustlý miliardář se chystá rozhoupat Forum Karlín 14. prosince.
Kapitán Demo.
Kapitán Demo.
instagram/@kapitandemo

reklama

„Bylo nebylo v jedné zemi žil král humoru, který kraloval moudře a nerozvážně. Po deseti letech se rozhodl, že pro své poddané uspořádá ples, který jeho země ještě nezažila.
Kapitán Demo už 10 let baví svým originálním přístupem k showbusinesu a smyslem pro humor. Největší hity od počátku své kariéry napříč všemi čtyřmi alby a devadesáti šesti styly slibuje právě v této dlouho očekávané multimediální show,“ tak zní průvodní slovo k akci chystané na poslední měsíc tohoto roku.

Ač se to může zdát na první pohled až přehnaně stylizované, opak je pravdou. „Pohádka“ lákající na připravovaný koncert dokonale zapadá do poetiky Kapitána Dema. Frackovitý raper pohrdající snad vším (i koťátky) stavící sám sebe na piedestal všehomíra se rozhodně má právo vidět jako jakéhosi krále.

Masivně stavěný boháč se chystá do Karlína.
Autor: instagram/@kapitandemo Masivně stavěný boháč se chystá do Karlína.

Představitel Dema, Jiří Burian, je na druhou stranu člověkem umírněnějším a pracovitým. Působí v několika hudebních projektech (např. kapely Southpaw a Ghostmother nebo spolupráce s Emmou Smetanou), je úspěšným DJem a moderátorem.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!