Katy Perry přijela do Prahy navštívit Orlanda Blooma

Jestli jste správní fanoušci bulváru, pak vám určitě neuteklo, že slavný hollywoodský herec Orlando Bloom je už několik měsíců v Praze, kde natáčí hororový seriál Carnival Row. No a hádejte, kdo ho sem přijel navštívit! Bývalka Katy Perry!
Orlando Bloom v roce 2013. Herec snad nestárne!
Orlando Bloom v roce 2013. Herec snad nestárne!
profimedia.cz

reklama

Popová megahvězda bydlí s Orlandem v jeho apartmá kousek od Národního divadla. A včerejší den měla tahle dvojice jen a jen pro sebe. Krátce po poledni zašli na oběd do luxusní restaurace hned naproti, a společnost jim u toho dělal i jeho psí mazlíček Mighty.

 

always on my mind #mightyman #puppy

Příspěvek sdílený Orlando Bloom (@orlandobloom),

Orlandovi se nelíbilo, že byli slavnému páru po celý den paparazzi v patách. S jedním z nich si to šel vyřídit osobně jako chlap s chlapem. Pak už se nechal společně s Katy vyzvednout řidičem a v dodávce s černými skly odjeli směr Pražský hrad.

Od procházky historickým centrem Prahy je neodradily ani třeskuté mrazy, které dnes panovaly. Po zakoupení vstupenek si šla dvojice prohlédnout největší památku města - Chrám svatého Víta. Dovnitř už nás ochranka s kamerou nepustila. Jeden ze zaměstnanců nám ale prozradil, že musel slavného herce pokárat, aby si uvnitř posvátných prostor sundal čepici. I celebrity zkrátka musí dodržovat pravidla.

Katy Perry v Praze
Autor: instagram Katy Perry v Praze

O tom, že jsou tihle dva zase spolu, svědčí i něžné gesto, kterým Orlando svoji lásku zahrnul. I když si jinak dávali před novináři velký pozor, a vyvarovali se veřejného držení za ruku i líbání. Pravdou je, že lepší město než romantickou Prahu si pro znovuzpečetění svojí lásky vybrat nemohli. A i když je tady počasí extrémně chladné, tyhle dva snad hřeje nejenom mládí, ale hlavně láska.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!