Když děti vyletí z hnízda, je načase opustit poloprázdný byt

Paní Drahomíra Jeřábková vychovala děti, rozvedla se a najednou zůstala ve svém velkém bytě sama. Je jí 55 let a ráda by si užívala pohody, bavila se a neplatila zbytečně velké náklady za byt, který už sama nevyužije.
Nové hnízdo logo zelené
Nové hnízdo logo zelené
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podaří se jí s pomocí profesionálních makléřů a rad arbitra najít nové, menší a útulnější hnízdo?

Paní Jeřábková utratí měsíčně za bydlení v pražském bytě 3+1 skoro 7.000 Kč, což se jí vzhledem k nevyužitým prostorům přirozeně nelíbí. A protože má spoustu chuti a elánu na hledání a zařizování nového hnízda, nestojí Petru Vondráčkovi a realitním odborníkům nic v cestě!

V bytě v centru Prahy žila paní Drahomíra spoustu let. Teď ale děti vylétly z hnízda a žití v prázdném bytě není nic příjemného. A proto má paní Drahomíra jasno, jak by mělo její nové bydlení vypadat: byt 2+1 nebo moderní 2+kk, ideálně ve skvělém stavu, nový nebo po rekonstrukci, osobní vlastnictví je priorita. Bydlení ideálně v Praze v širším centru.

Cenový strop 3 miliony je pro makléře více než příznivý. Vyhlídky na to, že Drahomíře najdou ideální byt, jsou velmi pozitivní, teď už bude jen záležet na jejich odhadu. Okouzlí paní Drahomíru některý z nabízených bytů?

Nenechte si ujít další hledání nového hnízda, tentokrát menšího a úspornějšího, již v neděli 16. října od 17.10 hod na Primě!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama