Kevin je Sám doma. V Prima filmu na Štědrý večer

Blonďáček Kevin k pohodové štědrovečerní atmosféře prostě patří. Jako rafinovaný trapič zlodějů nikdy nezklame malé ani velké diváky. Oblíbenou rodinnou komedii Sám doma vysíláme 24. prosince ve 20.15 na Primě.
Sám doma - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

"Mám pocit, že jsme doma nechali něco důležitého," sdělí paní McCallisterová manželovi na palubě letadla směřujícího přes Atlantik do Paříže. To ještě netuší, že to, co doma zapomněli, je nejmladší člen jejich početné rodiny Kevin. Tak začíná nejúspěšnější film roku 1990, vánoční komedie o zapomenutém synkovi a dvou nešikovných lupičích. Kevin vůbec nepropadne panice, právě naopak.

Konečně může dělat všechno to, co jinak nemůže. Jezdit po koberci na kolečkových bruslích, přejídat se zmrzlinou, dívat se na nepřístupné filmy. Jeho štěstí však netrvá dlouho.

Objeví se totiž dva zlodějíčkové, kteří si na dům McCallisterových dělají zálusk. Ani tentokrát však Kevin neztratí rozvahu a pořádně s lupiči zacvičí. Promění totiž dům v hotovou smrtonosnou past. Přes veškerou volnost a zábavu s lupiči se mu však pomalu začíná stýskat.

Kultovní scény

Sám doma, to je klasika, která patří k celosvětově nejoblíbenějším rodinným komediím. A přesto film Sám doma chytá za srdce nové a nové generace, které si ho vychutnávají se svými rodiči. 

Taky se pokaždé musíte smát, když malý Kevin listuje Playboyem a odhodí ho se slovy, trapas, všichni jsou tu nahatý. (Je to číslo z července 1989 s Erikou Eleniak na obálce, schválně jestli si toho stačíte všimnout?)

Nebo máte raději okamžik, když provádí osobní hygienu coby dospělý muž? Nebo se bavíte hlavně u scén, kdy Kevin rafinovaně trápí oba zloděje? 

Kevina, co zůstal Sám doma, si pusťte 24. 12. od 20.15 na Primě

Reklama
Reklama