Khoiba vydala před dlouho očekávanou deskou singl Log

Posledním zvoněním před očekávanou comebackovou deskou Khoiby je singl Log. Ten vyšel necelé dva měsíce před samotným vydáním alba. Videoklip k této skladbě připravila režisérka Petra Hermanová.
Khoiba
Khoiba

reklama

Pulzující syntezátory evokují zástavu času, jemnost a chvění. Khoiba, kterou dnes představuje dvojice Ema Brabcová a Filip Míšek, je stále rozpoznatelná. „Základ skladby jsem vymyslel před dvěma lety. Inspiroval mě Emin zpěv, různě jsem ho posouval a vytvářel tím další melodie. V jednu chvíli jsem v demo zpěvu zaslechl i štěkot Emina psa Arwika, následně jsem pracoval také s ním. Vlastně to určilo téma finálního textu skladby,“ říká Míšek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

u emy a romana ve vane  @adelahavelkova_photography

Příspěvek sdílený KHOIBA (@kh0iba),

Videoklip k singlu Log natočila ve svém berlínském bytě režisérka Petra Hermanová, zpěvačka z dnes už neexistující kapely Fiordmoss. „Moje animace pracují s různými podobami zastaveného času nebo času rozloženého do roviny,“ říká režisérka. 

Eponymní album Khoiby bude mít 9 skladeb a vyjde na LP, CD a digitálně 22. března 2019 u vydavatelství Minority Records. Na mixu pracuje Filip Míšek, mastering bude mít na starosti Matouš Godík. V dubnu kapela vyráží na turné a vystoupí také na několika festivalech. Na většině koncertů Khoiby se svým projektem Čáry života zahraje také songwriter a zpěvák Jan Boroš, který v loňském roce vydal debutovou desku Stínítko a získal nominace na hudební ceny Vinyla a Apollo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

tour2019_ __new album out march 22 via minority records

Příspěvek sdílený KHOIBA (@kh0iba),

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama