Kim Kardashian zveřejnila další fotografie ze svatby!

Osmatřicetiletá americká hvězda reality show Kim Kardashian a rapper Kanye West mají dnes páté výročí svatby. Ta se konala 24. května 2014 v Itálii. Podívejte se na dosud nezveřejněné svatební fotky! Dvojici se před pár týdny narodil čtvrtý potomek. Gratulujeme!
Kim Kardashian
Kim Kardashian
instagram/@kimkardashian

reklama

Tato svatba patřila rozhodně k těm nejdražším. Dvojice nechtěla být rušena novináři, a tak jim ve výhledu bránila šestimetrová stěna z bílých růží. Kim měla na sobě luxusní svatební šaty od značky Givenchy, které jí zakrývaly dekolt a působily velmi decentně a usedle. Ke svatebním šatům měla několikametrový krajkový závoj.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

 

Rapper Kanye West zvolil klasický smoking s motýlkem. Sňatek probíhal v italské Florencii. „Tohle byl můj svatební den před 5 lety,“ napsala Kim na svůj Instagram. „Mám na to tolik krásných vzpomínek,“ svěřila se Kim.

Kim Kardashian

Kim Kardashian a Kanye West mají čtvrtého potomka: Jmenuje se Žalm!

Na svatbu nedorazilo moc známých celebrit. Pravděpodobně je ani dvojice nepozvala. Kim a Kanye mají spolu celkem čtyři děti - pětiletou North, tříletého Sainta, ročního Chicaga a dvoutýdenního syna Psalma.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!