KOMENTÁŘ TOMÁŠE VYORALA: Migranti se podle WHO těší dobrému zdraví a hrozí jim, že onemocní v nové zemi. To bychom jejich zdraví neměli riskovat, ne?

Další z globálních institucí, Světová zdravotnická organizace (WHO), která je agenturou OSN, se snaží podpořit globalistické migrační tlaky. Podle její zprávy se migranti těší dobrému zdraví a hrozí jim spíše riziko, že onemocní na cestě nebo v nové zemi. Není tedy od všech těch neziskovek a prosluněných (nejen) politiků až nehumánní zvát je a tahat do Evropy a riskovat tak jejich zdraví?
Ilustrační foto
Ilustrační foto
@Francescorocca / Twitter

reklama

„Migranti a uprchlíci směřující do Evropy se obecně těší dobrému zdraví, hrozí jim ale, že onemocní na cestě nebo v nové zemi kvůli špatným životním podmínkám. Uvádí to zpráva, kterou v úterý zveřejnila Světová zdravotnická organizace (WHO). Existuje přitom pouze malé riziko, že nově příchozí budou šířit nakažlivé nemoci, vyvrací ve své zprávě rozšířené přesvědčení WHO,“ napsala Česká televize na svém webu.

Riskovat zdraví sirotků? Jak hanebné!

A to chtěla europoslankyně Michaela Šojdrová a řada dalších uvědomělých politiků (a nejen jich) dokonce riskovat zdraví padesáti (ač virtuálních) sirotků! Takové nehumánní jednání! Sáhnou si teď do svědomí? Stejně jako nejrůznější neziskovky, které od břehů Libye do Evropy pašují tisíce a tisíce migrantů z rovníkové Afriky a Blízkého východu?

Ilustrační foto

KOMENTÁŘ: Syrští sirotci jako prostředek k citovému vydírání národa. Příště štěňátka nebo postižení?

„Migranti a uprchlíci podle zprávy trpí více depresí a úzkostí než domácí populace. Častěji se u nich vyskytuje cukrovka, zejména u žen. Muži pak mívají často pracovní úraz,“ píše se dále na webu ČT.

Epidemii deprese jsme už v Evropě pocítili

Tak o epidemii úzkostí a depresí už jsme „něco málo“ slyšeli a četli, neb prakticky každý „vděčný uprchlík“, který spáchá nějakou „nedobrotu“ (ať už někoho zabije, znásilní nebo se o to jen pokusí), je postižený touto psychickou nemocí.

Co se pracovních úrazů týče, to je docela „prekérka“. Nečekal bych, že jaderní fyzici, lékaři a inženýři mívají více úrazů než například dělníci, pracovníci ve výrobě a podobně. No holt se člověk stále dozvídá něco nového.

Koneckonců, myslím, že selský rozum nám jen tak nikdo nevezme, a proto si troufám tvrdit, že zpráva WHO je pouze dalším politicky - agitačním paskvilem. Myslím, že nemusím být lékař, abych měl oprávněné obavy, že migranti mohou (mimojiné) takřka bezpochyby do Evropy přinést řadu pro nás exotických nemocí.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!