KOMENTÁŘ TOMÁŠE VYORALA: Putin je pán! Ruští dezinformátoři a trollové intervenují do Evropy spalničkami! Díky bohu, že nezvolili střevní chřipku

Za epidemii spalniček, sužující aktuálně Evropu, můžou podle expertů z americké Asociace veřejného zdraví dezinformace o škodlivosti očkování. Ty dlouhou dobu kolují na internetu a jejich původ je podle odborníků v Rusku, odkud takzvaní trollové dlouhodobě odrazovali od očkování. Informoval o tom server TN.cz. Putin se svými hackery a dezinformátory, zkrátka ďábelský nepředvídatelný, nekonečně kreativní a podle proradný. A teď přijde se spalničkami? Jak účinné! A přitom taková blbost
Vladimir Putin
Vladimir Putin
Pixabay

„Ruské skupině dezinformátorů, která byla mimo jiné obviněna, že v roce 2016 narušila průběh amerických voleb, se vyčítá podíl viny na vypuknutí smrtelné epidemie spalniček v Evropě. Její členové, takzvaní internetoví trollové, totiž na internetu dlouhodobě odrazovali rodiče od očkování,“ uvádí server.

George Soros

KOMENTÁŘ TOMÁŠE VYORALA: Soros přirovnal vedení EU k politbyru SSSR. Kde jste, prounijní „liberální demokraté“? Božstvo bylo zhaněno! Je to Putinův agent!

Volby v USA, brexit, Skripal a teď spalničky. Progres je evidentní

„Ve studii vydané americkou Asociací veřejného zdraví v září zkoumali výzkumníci on-line zprávy internetových trollů od července 2014 do září 2017 a dospěli k závěru, že jejich příspěvky jsou zodpovědné za proměnu společenského postoje k problematice očkování.“

Já měl doposud z vyjádření politiků, médií a tajných za to, že americké volby ovlivnili ruští hackeři. „Ruská skupina dezinformátorů“ mi nějak unikla. Ale budiž. Je dobré vědět, před čím se máme mít na pozoru! Nejhorší ze všeho totiž nejsou trpaslíci, ale hackeři, dezinformátoři a Putinovi agenti – ty potvory vám vlezou všude.

Ilustrační foto

KOMENTÁŘ TOMÁŠE VYORALA: Vyšetřovací komise proti cizímu (ruskému) vlivu? A poradci budou Janda, Kundra nebo Štětina? To abych zahodil svůj odznak „Agent Kremlu“

Taky bych doporučoval nezůstávat při zemi a zmínit taky všemocný vliv výše zmíněných například na nepovedené projekty „brexit“, „Skripal“ nebo „Drahoš“.

Vědci věří. Jen to ne, proboha! To ponechte Bergogliovi

„Vědci věří, že trollové z Petrohradu svou propagandou proti očkování značnou mírou přispěli k epidemii vysoce infekční nemoci…,“ uvádí dále server.

Víte, co je často alfou a omegou problému? Když vědci v něco věří. Skromně si myslím, že vědci by měli na základě vědeckých metod pracovat s fakty a důkazy. A slovo „věřit“ ponechat papa Bergogliovi (ať už teda ten věří v bůhvíco).

„Důvody tohoto nárůstu nejsou jednoznačné. Ne za všechny případy může nedostatečné očkování,“ sdělila Světová zdravotnická organizace. „O vlivu dezinformací, které jsou k dispozici na internetu, stále nevíme dost,“ uvedla odbornice WHO Katrine Habersaatová pro rádio Svobodná Evropa.

Alespoň někdo si ponechal zadní vrátka přiotevřená, kdyby se náhodou tato skvěle promyšlená akce začala nebezpečně přibližovat skřípajícímu fiasku „Skripal“.

Tož tak. Ještě, že ten Putin se svou všemocnou svitou už blahosklonně uvolnil ty neutuchající mrazy, které tu na nás ze Sibiře po večerech foukal.

 

 

Názory publikované v této sekci nelze ztotožňovat s postoji redakce Zpravodajsví FTV Prima.

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama